Teraz jest 28 marca 2024, o 22:23 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

wysokie temperatury w pierwszej fazie cyklu

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

wysokie temperatury w pierwszej fazie cyklu

Postprzez White Bunny » 24 listopada 2016, o 21:14

Witam,
starmay się z meżem o drugie dziecko od ponad półtora roku. Od kilku miesięcy zainteresowałam się metodami npr śledzę swój cykl, temperaturę, obserwuję swoje ciało. Mój obecny cykl bardzo mnie niepokoi. Potrzebuję porady bo sama zaczynam już coraz bardziej się zamartwiać.

moje ostatnie cykle wyglądały następująco:


Obrazek

jestem w trakcie ostatniego z nich. Jest diametralnie różny i bardzo mnie niepokoi. Czy wiecie może co oznacza tak dziwna schodkowa temperatura? czuję się ok, nic mi nie dolega, nie jestem chora. Zrobiłam nawet badanie usg w 6 dniu cyklu. Wszystko jest ok.
Dodam ze temperaturę zawsze mierzę o stałej porze, jestem bardzo dokładna w pomiarach.
White Bunny
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 listopada 2016, o 21:05

Re: wysokie temperatury w pierwszej fazie cyklu

Postprzez admin » 28 listopada 2016, o 17:51

Jeżeli powyższe pytanie jest jeszcze aktualne, to w związku z planowanym zamknięciem forum pomocy proszę o jego przesłanie (może być w postaci linku do tego wątku) na naszą Skrzynkę porad:
http://npr.pl//index.php/component/option,com_contact/task,view/contact_id,46/Itemid,55/
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron