Teraz jest 28 marca 2024, o 17:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Temperatura a wstawanie w nocy

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Temperatura a wstawanie w nocy

Postprzez Pusz » 26 października 2016, o 13:37

Witajcie,

dopiero zaczynamy z mężem korzystać z metod NPR, ale mam problem z mierzeniem temperatury. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że praktycznie codziennie budzę się w nocy i wstaję z łóżka około między 3 a 5 a budzik na temperaturę mam ustawiony na 5:50 - chwilę przed wstaniem do pracy. Czasami jak się obudzę tak wczesnie to już nie zasypiam. Nie wiem kiedy mam w takim razie mierzyć temperaturę. Mysłałam, żeby po prostu dodawać stopnie, tak jak uczyła nas pani z poradni, ale wydaje mi się to malo precyzyjne i raczej do stosowania okazjonalnie, a nie codziennie. Czy wiecie jakie jest wyjście z tej sytuacji?
Pusz
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 października 2016, o 13:29

Re: Temperatura a wstawanie w nocy

Postprzez admin » 28 listopada 2016, o 17:51

Jeżeli powyższe pytanie jest jeszcze aktualne, to w związku z planowanym zamknięciem forum pomocy proszę o jego przesłanie (może być w postaci linku do tego wątku) na naszą Skrzynkę porad:
http://npr.pl//index.php/component/option,com_contact/task,view/contact_id,46/Itemid,55/
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron