Teraz jest 28 marca 2024, o 22:59 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Interpretacja temperatur

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Interpretacja temperatur

Postprzez alessandra7 » 11 sierpnia 2016, o 17:52

Witam.

Mam problem z interpretacją temperatur w drugim kolejnym cyklu.

Tak wyglądało to w poprzednim cyklu:
Obrazek
Wydaje mi się, że prawidłowy wzrost temperatury wystąpił w 14 lub 16 dniu cyklu. Jedak zawahałam się i podniosłam linię do 35,5. Wtedy faza lutealna cyklu wynosiłaby zaledwie 7 dni.

W kolei w tym cyklu do tej pory jest tak:
Obrazek
Dziś temperatura znów spadła.

Pozostałe objawy tj. śluz i objawy szyjki macicy wskazują na koniec dni płodnych zwykle ok. 16-17 dc.

Dodam iż od 2 m-cy biorę tabletki Castagnus, które miały pomóc uregulować cykl, którego długość wcześniej wahała się od 23-29 dni. Zastanawiam się czy problemem nie będzie niedobór progesteronu. Dodatkowo wcześniej 2 razy na prawym jajniku pojawiła się pojedyncza torbiel. Wcześniej nie rodziłam, mam 21 lat.

Będę wdzięczna za poradę ;)
alessandra7
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sierpnia 2016, o 17:30

Re: Interpretacja temperatur

Postprzez admin » 28 listopada 2016, o 17:54

Jeżeli powyższe pytanie jest jeszcze aktualne, to w związku z planowanym zamknięciem forum pomocy proszę o jego przesłanie (może być w postaci linku do tego wątku) na naszą Skrzynkę porad:
http://npr.pl//index.php/component/option,com_contact/task,view/contact_id,46/Itemid,55/
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron