Teraz jest 28 marca 2024, o 18:56 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

czy to cykle bezowulacyjne?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

czy to cykle bezowulacyjne?

Postprzez smutasek26 » 15 sierpnia 2014, o 08:09

Witam jestem na forum nowa i jesli istnieje podobny temat to przepraszam.
Wykresy robie już od ponad roku ,i zawsze wykres wskzywał mi skok po owulacji i po 14 dniach po owulacji miałam miesiączkę,jednak troche się pozmieniało po kwietniu tego roku kiedy poroniłam ciąże (była to moja druga utracona ciąża).Krwawienie po poronieniu trwało 8 dni z tym że dwa ostatnie to lekke plamienia,nastepny okres dostałam 39 dna cyklu lecz przy tem 39 C czym okres mnie zaskoczył przez cały okres tem była wysoka dopiero po spadła dodam też że mam krótkie okresy trwają 4 dni-5 ni z tym że ostatnie dwa a nawt trzy dni wyglądają jak plamienia.W czerwcu kiedy to dostałam okres przy wysokiej tem mój cykl był dosyc długi 41 dni był wzrost tem lecz trwał tylko 6 dni przy czym okres znowu mnie zaskoczył ,lipiec okres 4 dniowy dwa ostatnie plamienia tera mam 34 dzień cyklu i owulacji nie mam śluz płodny miałam pare razy ale skoku tem nie było a jesli sytuacja się powtórzy czyli będzie skok ale po paru dniach przyjdzie okres a nie jak powinien po 14 dnich jak to było od kiedy prowadze wykres? Czy możecie mi doradzić czy jest się czym martwić?
smutasek26
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sierpnia 2014, o 07:53

Re: czy to cykle bezowulacyjne?

Postprzez kami79 » 18 sierpnia 2014, o 23:59

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałam bo Twój post jest dość chaotyczny.
Cykle po poronieniu nie są od razu tak samo regularne jak były przed. Po ciąży organizm potrzebuje trochę czasu na powrót do normalności. To ile dni trwa Twoja miesiączka nie ma wiekszego znaczenia. Ważniejsze jest żeby wyłapać dni ze sluzem płodnym a potem skok po dniu szczytu jeżeli planujecie odkładanie ciąży. Faza lutealna z tego co wnioskuję jest u Ciebie teraz krótsza ale z każdym miesiącem będzie się wydłużać. Wnikliwa obserwacja powinna wyjasnić sprawę
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron