Teraz jest 28 marca 2024, o 18:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

NPR - nienaturalne zamknięcie się na poczęcie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

NPR - nienaturalne zamknięcie się na poczęcie

Postprzez qwerty » 30 grudnia 2013, o 18:52

Tak się przyglądam mormonom (troche idiotyczna religia ale) jak na nich patrze to mam wrażenie że ONI to są otwarci na nowe życie !!!

Ale nie o tym chciałem pisać.

Czy npr jest naturalne? No wszystko zależy od tego co widzimy pod pojęciem "naturalne" - bo jeśli naturalne równa się dla nas = "nie sztuczne" bez chemii, gumek itp. to zgadzam się w 100%, równie naturalny jest seks oralny, analny itp.

Jeśli pod tym pojęciem (bo ten anal coś nam tu nie pasuje do natury człowieka) coś innego - to co dyktuje nam "natura" to się z tym na pierwszy rzut oka można zgodzić. Ale na drugi rzut oka to już jest grubymi nićmi szyte. Dlaczego?

To że mężczyzna może zawsze to wie każdy :P Ale kobiety - szczególnie te które się obserwują wiedzą że one nie zawsze mogą. Nie zawsze mogą i nie zawsze chcą - dlaczego? Ot taka jest NATURA.

W jakim okresie płodności kobieta jest przystosowana do współżycia, ma najwięcej chęci, nie potrzebuje chemicznych żelów, jakość i ilość współżyć dla mężczyzn "mogła by tak właśnie wyglądać przez cały miesiąc i co miesiąc" :D ????

A kiedy kobieta jest sucha, mało zainteresowana, szybko się obetrze, może dojść łatwiej do zakarzeń, ogólnie jakość i częstotliwość współżyć jest (potencjalnie - bo można się zmusić, zwierzętami nie jesteśmy) mniejsza, w jakiej fazie płodności?


Wbrew naturze?


Jednym słowem męczarnia - na pocieszenie dla ortodoksów mogę powiedzieć starą śpiewkę "martwa ryba płynie z nurtem, i przez cierpienie do zbawienia". Nic za darmo, co nie? :D

Czekam na wasze komentarze. Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem, sam stosuję tą metodę (i tylko tą) od kilku lat. I powiem że żona jest BARDZO ZADOWOLONA :D


Tym co wierzą w ze bóg tak chce jest łatwiej - tym co starają się to pojąc logicznie - to chyba troszeczkę trudniej może przyjść lub bagatelka - nigdy ;p

A dlaczego jest to zamknięcie się na poczęcie? Ot znowu sucha prosta logika. gumki=zamknięcie się na poczęcie, skuteczność gumek=skuteczność npr , czyli ostatecznie gdy A=B a B=C, to A = C prawda?

Kobiety mają w życiu łatwiej, ich logika czasami nie obowiązuje (a przynajmniej czasami omija) :)
qwerty
Przygodny gość
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 grudnia 2013, o 18:08

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron