Teraz jest 28 marca 2024, o 17:13 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Częste krwawienia śródcykliczne

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Częste krwawienia śródcykliczne

Postprzez Mariposa » 4 czerwca 2012, o 10:12

Mam taki problem - w tym roku na 6 cykli polowa z nich miala krwawienie śródcykliczne. Wypada mi ono zawsze wtedy kiedy powienien być okres płodny, wyglada jak normalny okres, ale nie jest poprzedzony ani wzrostem temperatury ani płodnym śluzem. W gruncie rzeczy co drugi z moich dotychczasowych cykli w tym roku cykli ma takie krwawienie. Po nim organizm zachowuje sie tak jakby zaczal sie nowy cykl- po ok. Dwoch tygodniach jest normalny okres plodny.
Po drugim takim cyklu poszlam do ginekologa, ale pani doktor generalnie uznala, ze to normalne i mam sie nie przejmowac. Tylko mnie to wcale nie uspokoilo, zwlaszcza teraz jak stalo sie to kolejny raz i zaczyna to byc u mnie regularne. Wlasciwie co drugi moj cykl jest przedluzony o 2 tygodnie przez to krwawienie.
Teraz mam takie pytanie : jak to sie ma do NPR? Jak potraktowac krwawienie środcykliczne w karcie? Rozumiem, ze nie oznacza to nowego cyklu, wiec nie zaczynamy karty. Jednak, czy mozna potraktowac wtedy czas po krwawieniu śródcyklicznym jako wzgledna nieplodnosc przedoowulacyjną?
Bede wdzieczna za odpowedź
Mariposa
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 marca 2011, o 09:34

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron