Teraz jest 2 maja 2024, o 19:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

proszę mi odpowiedzieć

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

proszę mi odpowiedzieć

Postprzez zuzia » 4 listopada 2004, o 23:07

Mam pytanie dziś powinna przypadaść u mnie owulacja lecz rano mierzyłam temperaturę i było 36,3 zawsze miałam 14 dnia skok ok 36,8 czy mogę mieć podejrzenie że to cykl bezowulacyjny czy może ona się przesunęła, bardzo bolą mnie jajniki sama nie wiem czy mam się martwić :( jest mi smutno bo od roku nic z dzidziusia
zuzia
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 maja 2004, o 16:32
Lokalizacja: siedlce

Postprzez NB » 4 listopada 2004, o 23:40

A dlaczego dziś powinna być owulacja? Każdy cykl jest inny. A może teraz wystąpił spadek a jutro albo w sobotę temperatura się podwyższy? Poczekaj. Wszystkiego Dobrego :-)
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuzia » 5 listopada 2004, o 11:46

Dziękuję za odpowiedź a czy może być to spowodowane braniem tabletek Castagnus, czy wpływają one na długość cykli :?
zuzia
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 maja 2004, o 16:32
Lokalizacja: siedlce

Postprzez misiacz » 5 listopada 2004, o 12:57

Też brałam Castagnus przez 3 miesiące i z tego co wiem, w naturalny sposób podregulowuje on gospodarkę hormonalną i zasadniczo nie powinien wpływać na przesunięcie owulacji, choć na pewno zależy to od organizmu. Na przesunięcie owu mogą mieć wpływ najróżniejsze czynniki, więc niczym się nie martw, na pewno w najbliższym czasie ona nastąpi, skoro odczuwasz ból jajników (u mnie ból występuje do kilku dni przed skokiem temperatury). Trzymaj się i najważniejsze - bądź dobrej myśli, bo to właśnie zmartwienia mogą w decydujący sposób wpływać na cykl. Wszystkiego dobrego :D
misiacz
Domownik
 
Posty: 306
Dołączył(a): 30 września 2004, o 09:07

Postprzez zuzia » 5 listopada 2004, o 13:42

Dzięki chyba będziesz wszystko dobrze bo zauważyłam u siebie znikome ilości śluzu płodnego. Nastawiam się na pozytywne myślenie 8)
zuzia
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 maja 2004, o 16:32
Lokalizacja: siedlce

Postprzez misiacz » 5 listopada 2004, o 14:17

:D :D :D
Pamiętaj o tym, że Bóg najlepiej wie, czego nam potrzeba i nawet wtedy, gdy nasze życie nie przynosi nam tego, co w danym momencie chcielibyśmy mieć, On czuwa - wie, że z jakichś względów (których my możemy nie znać), tak jest dobrze... Dlatego nawet gdyby tym razem z Dzidzią nie wyszło (choć oczywiście życzę Ci jej z całego serca :!: ), postaraj się skupić na pozytywnych aspektach życia, np. na szczęściu płynącym z życia małżeńskiego. Pomyśl, ilu ludzi chciałoby żyć w związku, a nie jest im to dane... Myślę, że kochać i być kochanym, mieć drugą połowę u swojego boku, to bardzo wielki dar. Pozdrawiam Cię serdecznie :D
misiacz
Domownik
 
Posty: 306
Dołączył(a): 30 września 2004, o 09:07


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron