Teraz jest 28 marca 2024, o 15:08 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Małe dziecko,a mierzenie temp..

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Małe dziecko,a mierzenie temp..

Postprzez chocolate » 18 marca 2011, o 08:54

Mam dzidzie ale nie przesypia mi całych nocy mimo ze ma 9mcy i na dodatek wstaje często, nawet budzi sie jak jej smok wypadnie i trzeba dac.
Mała wstaje o 11-00.30 - loteria , kiedy wstanie to wstanie, później miedzy 3.00, a 5.00 i też loteria
Kilka razy zdarzyło sie ze spala wiec mierzyłam o 4.10 temp i tak staram sie do tej pory, a np wczoraj o 3.10 i pokazała mi 36.4 a do tej pory było 36.45, natomiast 2 dni temu mierzyłam o 5.10 a to i tak było po 2,5 h snu i po wstaniu do małej bo płakała wiec pokazało 36.6.Dziś o 4.10 ale przespane 4h<hura> za to jakas niska mi wyszla bo 36.30 czy to moze byc przez to, ze wzielam wczoraj ok południa tabletki rutinoscorbin i falvit czy przez to, ze kaloryfer na noc byl przykrecony, a ja jestem bardzo ciepłolubna?????
Dodam, że mąż tez wstaje robic jej jesc ,a ja tule, bawie,nosze bo "drze " się wniebogłosy.


Początkująca ponownie;-)
chocolate
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 marca 2011, o 08:46

Re: Małe dziecko,a mierzenie temp..

Postprzez SleepingSun » 4 sierpnia 2011, o 13:56

Dla matek małych dzieci polecam termometr ATOs: http://apt.republika.pl/ To wg. mnie idealne rozwiązanie przy małym, budzącym się w nocy dziecku. Zawsze można znaleźć jakąś optymalną godzinę pomiaru, którą poprzedza jakiś dłuższy odcinek przespanego czasu. U mnie się sprawdził i sprawdza się do dziś.
SleepingSun
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 sierpnia 2011, o 00:17

Re: Małe dziecko,a mierzenie temp..

Postprzez Bob » 7 czerwca 2012, o 21:24

Ten termometr - żona sie omało co nie obraziła ;)

Moim zdaniem npr po porodzie to kompletne nieporozumienie! Przynajmniej tak jest w naszym przypadku. Już nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Bob
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 czerwca 2012, o 21:05

Re: Małe dziecko,a mierzenie temp..

Postprzez kami79 » 10 czerwca 2012, o 20:24

A to ciekawe,dlaczego "zona sie o malo co nie obrazila"? Ja uwazam ze ATOs jest super, zaluje ze nie kupilam go gdy mialam niemowlaka, poskapilam pieniedzy a mysle ze bardzo ulatwilby nam zycie.
Jezeli komus zalezy na stosowaniu NPR, to nie "obraza sie" ani nie robi problemu z roznych innych dziwactw jak np. wkladanie palcow do pochwy celem zbadania szyjki tylko poprostu to robi bo to nie sa rzeczy dziwne tylko jak najbardziej ludzkie.
NPR po porodzie jest trudny, my chcielismy miec pewnosc ze nie poczniemy dziecka wiec prawie wcale nie wspolzylismy ale sa osoby ktore jakos ten czas przezyly. Napisz z czym macie problem, moze cos doradzimy
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron