Teraz jest 29 marca 2024, o 15:47 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Termometry

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Termometry

Postprzez kami79 » 23 stycznia 2011, o 12:28

Przeszukalam forum ale nie znalazlam odpowiedzi wiec zakladam nowy watek.
Czy mozecie doradzic jakis termometr ktory zapamietuje ostatnia temperature zeby mozna bylo ja sprawdzic przy kolejnym wlaczeniu? Mam Microlife MT 16C2, ma on niby funkcje zapamietywania ale polega to na tym ze przy wlaczeniu wyswietla sie poprzedni pomiar chyba na pol sekundy wiec trudno go nawet wyraznie zobaczyc. Jestem leniem, po zmierzeniu tempki najczesciej wylaczam termometr i spie dalej a jak sie obudze mam problem z przypomnieniem sobie jaka byla temperatura. Doradzcie termometr ktory ulatwi mi zycie :) dzieki z gory
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez bejbe » 23 stycznia 2011, o 16:40

przy włączaniu trzymaj cały czas przyciśnięty przycisk, to zapamiętany pomiar będzie widać do puki go nie puścisz przycisku i spokojnie zdążysz przeczytać, ja tak robie :-)
bejbe
Przygodny gość
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22 lutego 2010, o 13:32
Lokalizacja: Kraków

Postprzez agniecha123 » 24 stycznia 2011, o 00:20

Ja mam taki:
CITIZEN CT915 termometr owulacyjny

bardzo go sobie chwalę :-) Pamięta nie tylko ostatnią ale temperaturę z całego cyklu i robi do tego wykres.

Kosztuje ok 140zł
agniecha123
Przygodny gość
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 stycznia 2011, o 14:52


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron