Teraz jest 28 marca 2024, o 14:28 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

test szklanki a śluz płodny

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

test szklanki a śluz płodny

Postprzez baskos » 15 stycznia 2011, o 20:40

Witam, poniższy cykl sprawił mi kłopot w interpretacji, proszę o pomoc i ewentualne podzielenie się własnymi doświadczeniami.
do 6dc miałam okres
7dc uczucie suchości , szyjka twarda, zamknięta, nie mierzyłam temperatury (współżycie wieczorem)
8dc uczucie suchości, szyjka twarda, zamknięta, nie mierzyłam temperatury (współżycie przedpołudniem)
9dc 36.1 rozciągliwy nie całkiem przeźroczysty
10dc 36.0 rozciągliwy nie całkiem przeźroczysty
11dc 36.0 rozciągliwy nie całkiem przeźroczysty
12dc 36.1 rozciągliwy nie całkiem przeźroczysty, pobolewanie w podbrzuszu
13dc 36.7 rozciągliwy nie całkiem przeźroczysty + infekcja dróg oddechowych
14dc 36.8 rozciągliwy przeźroczysty i śliski, obfity, z domieszką krwi + infekcja dróg oddechowych
15dc 36.8 rozciągliwy przeźroczysty i śliski, obfity + infekcja dróg oddechowych
16dc 36.8 rozciągliwy przeźroczysty i śliski, obfity + infekcja dróg oddechowych
17dc 36.8 rozciągliwy przeźroczysty i śliski, mniejsze ilości+ infekcja dróg oddechowych
18dc 36.8 rozciągliwy przeźroczysty i śliski, mniejsze ilości, ból lewego jajnika+ infekcja dróg oddechowych
19dc 36.6 rozciągliwy przeźroczysty i śliski, mniejsze ilości, ból prawego jajnika
20dc 36.5 rozciągliwy przeźroczysty i śliski, mniejsze ilości, ból prawego jajnika
21dc 37.0 uczucie suchości, szyjka twarda i zamknięta (współżycie)
22dc 37.0 częściowo lepki, biały, ale też częsciowo rozciągliwy jak białko jaja kurzego , pobolewanie w podbrzuszu (lewa i prawa strona), test szklanki wykazał, ze częściowo śluz rozpada się w wodzie, a częściowo pozostaje w nie rozpuszczonych grudkach, Moje pytanie jest następujące, czy istnieje duże prawdopodobieństwo, ze owulacja jeszcze nie zaszła??? Dodam, ze zdarzało mi się współżyc z mężem już w pierwszym dniu po skoku temperatury, ale tym razem śluz pojawił się częściowo rozciągliwy, jeszcze takiej sytuacji nie miałam, rzyznam, ze ten cykl nie jest typowy dla mnie, bo czas poowulacji (3 wyższe temeratury) u mnie przypada najczęściej ok. 18dc/19dc. Proszę o pomoc.
baskos
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 stycznia 2011, o 19:22

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron