Teraz jest 29 marca 2024, o 02:28 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

zbyt niska temperatura

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

zbyt niska temperatura

Postprzez motyl » 20 sierpnia 2010, o 21:43

Witam

Zaczęłam stosować metody naturalnego planowania rodziny. Bardzo mi zależy na poczęciu dziecka. Miałam cykle 28 dniowe, ale ostatnie dwa były po 25 dni. Mam problem z temperaturą, gdyż przez dwa dni wynosiła ona 36,18, a dzisiaj rano 36,12 a jest to 10 dnień cyklu. Mierzę termometrem elektronicznym, ale takim do owulacji. Do 6 dnia cyklu miałam śluz podbarwiony krwią, okres przez 5 dni. Dzisiaj śluz jest lepki, słabo rozciągliwy prawie jak kurze jajko. Nie wiem kiedy wypadnie owulacja, w poprzednim miesiącu podejmowałam aktywność seksualną we wszystkie dni płodne i nie zaszłam w ciążę.
Bardzo proszę o radę i wskazówki, może robię coś niewłaściwie.
Pozdrawiam wszystkich z forum
motyl
Przygodny gość
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 sierpnia 2010, o 21:24

Postprzez Amazonka » 21 sierpnia 2010, o 08:50

Jakiej metody się uczysz?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez motyl » 21 sierpnia 2010, o 16:43

Stosuję metodę objawowo - termiczną. Czyli obserwuję śluz i temperaturę mierzę. Nie badam szyjki, gdyż mam obawy, że mogę dostać infekcji, kiedyś miałam non stop problemy z drożdżakami, ale teraz już jest ok, więc wolę szyjki nie badać. Oczywiście dbam o higienę rąk,ale wolę nie ryzykować.
motyl
Przygodny gość
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 sierpnia 2010, o 21:24

Postprzez Fruzia » 21 sierpnia 2010, o 19:28

Którą?
Czemu Cię martwią niskie temp. na początku cyklu?
Niby skąd miałabyś wiedzieć naprzód, kiedy będzie owulacja? Musiałabyś iść na USG.
Rzadziej niz w połowie przypadków w pierwszym cyklu się udaje. Przejrzyj watki na dziale Jak zaplanować poczęcie.
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron