Teraz jest 29 marca 2024, o 00:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ciąża a okres:)

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

ciąża a okres:)

Postprzez joannak » 13 lipca 2010, o 20:34

hej!!! jak to jest czy w ciąży można mieć okres?wszędzie słysze że tak ale skoro był okres i spadek temp to jak rozpoznań czy jest ciaża skoro temp ciągle niska jak przy normalnym cyklu?
pozdarwiam
joannak
Przygodny gość
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 14:34
Lokalizacja: piła

Postprzez sx4 » 13 lipca 2010, o 21:42

W ciąży temperatura nie spada poniżej 37"C. Ja miałam 37,2. A "okres" ma inny kolor niż zwykle. U mnie był 6 dniowy, obfity. Jeśli przez min. 18 dni masz wyższą temperaturę, to już się ciesz. Dla pewności kup test.
Mam nadzieję, że pomogłam :)
Pozdrawiam
sx4
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21 czerwca 2010, o 18:27

Postprzez joannak » 14 lipca 2010, o 13:01

hej!!! u mnie byl 6 dniowy inny niz zwykle, ale temp mam niska ciagle 36.0.1.2 itp wiec raczej nie:( dzięki pozdrawiam serdecznie
joannak
Przygodny gość
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 14:34
Lokalizacja: piła

Postprzez AgaM » 14 lipca 2010, o 13:39

Nie ma takiej reguły że temperatura musi spełniać warunek i być powyżej 37 stopni - ona powinna utrzymywać się na poziomie wyższych temperatur właściwych danej kobiecie. Jeśli dna kobieta ma temperatury wyższe na poziomie 36,4 a niższe poniżej 36,2 i niżej to nie sądzę aby w czasie ciąży będzie miała 37.
Poza tym miesiączka w ciąży nie jest możliwa a jeśli pokaże się plamienie to nazywa się to plamieniem lub krwawieniem w zależności od intensywności.
W razie wątpliwości należy zrobić test albo udać się do lekarza jeśli krwawienie jest niepokojące a test wyszedł dodatni.
AgaM
Domownik
 
Posty: 440
Dołączył(a): 25 października 2003, o 17:22
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron