Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 08:41 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

jak wygląda życie z npr, najlepiej z perspektywy życia?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Re: jak wygląda życie z npr, najlepiej z perspektywy życia?

Postprzez kami79 » 22 marca 2011, o 16:37

Ja zapisuje takze w zeszycie do obserwacji ale zwykle mam tam pomazane i pokreslone. w kompie wszystko jest przejrzyste i jasne. no i w razie watpliwosci moge wyslac ta wersje do wgladu instruktorowi NPR
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Re: jak wygląda życie z npr, najlepiej z perspektywy życia?

Postprzez Krzysia » 23 marca 2011, o 01:51

Ja przez 20 lat kopiowalam kartki i robilam notatki, ale program , ktory teraz uzywam : fertilityfriend bardzo ulatwia mi zycie i troche mobilizuje bardziej . Czasem mi sie niepodoba interpretacja i po swojemu odczytuje moje wykresy ale jest przejrzysty i choc bardziej sluzy zaplanowaniu poczecia nie przeszkadza mi w ogolnym obrazie sytuacji. Bede probowac innych programow , bo nie wiedzialam do niedawna , ze takowe istnieja. Mysle , ze nie ma wiekszej roznicy czy to papier czy komputer. Jak ktos zna zasady i sie nimi kieruje, to chyba bez roznicy - to techniczny szczegol , ale dla ludzi ktorzy zaczynaja moze byc bardzo pomocny.
Krzysia
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 marca 2011, o 06:22

Poprzednia strona

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron