Teraz jest 29 marca 2024, o 15:38 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Plamienie w środku cyklu??

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Plamienie w środku cyklu??

Postprzez Dudus » 3 stycznia 2010, o 21:43

Jestem zaniepokojona dostałam plamienia w środku cyklu?Czym to jest spowodowane?Zawsze mam regularne cykle po 28 dni 14 dni fazy lutealnej.Czyżby owulacja wystąpiła zaraz po menstruacji?Mam nabrzmiały brzuch a wcześniej bolały mnie piersi(tak jak zwykle przed miesiączką).O co chodzi?Proszę o pomoc...
Dudus
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 03:36

Postprzez Betsabe » 3 stycznia 2010, o 22:58

To może być plamienie okołoowulacyjne.
Kobieta może czasami zaobserwować plamienie występujące w fazie okołoowulacyjnej. Wywołane jest to nagłym spadkiem poziomu estrogenów.
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez alfa166 » 17 marca 2010, o 10:00

Jak długo może trwać plamienie okołoowulacyjne?
Mam dziś 15 dc, plamię od 13 dc. Nie jest to plamienie obfite, śluz wygląda raczej na płodny, choć nie jest tak rozciągliwy jak zazwyczaj. Skoku jeszcze nie było. Dziś pobolewa mnie podbrzusze.

U ginekologa byłam w sierpniu, wtedy wszystko było ok. Czy powinnam pójść sie przebadać? Boję się, że to może być objaw nadżerki albo stanu zapalnego.

Obserwuję się juz od 4 lat, wcześniej tylko dwukrotnie miałam krew w śluzie płodnym, ale było to pojedyncze pasemko, a teraz wyraźnie jest to plamienie i trwa już 3 dzień.
alfa166
Przygodny gość
 
Posty: 34
Dołączył(a): 13 listopada 2009, o 15:08


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron