Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 11:27 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

warszawski ginekolog poszukiwany

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

warszawski ginekolog poszukiwany

Postprzez beathlessa » 26 września 2004, o 23:44

Witajcie!

Temat, ktory chce poruszyc jest - zapewne wiekszosc z nas uzytkownikow tego forum - dobrze znany i nie jest niczym nowym. Porusza go takze post dotyczacy Wirtualnej Przychodni "Pro Vita"..chodzi oczywiscie o "Bożych" ginekologow....gdzie ich szukac? Jak do nich trafic :?:

Wykorzytujac informacje dostepne w internecie odnalazlam jedna ze sciezek - zainteresowalam sie osoba Pani dr Ewy Ślizień-Kuczapskiej, z ktora pierwszy moj kontakt odbyl sie poprzez ekran telewizora - wystepowala w programie Pospieszalskiego nadawanych w Tv Puls:) (obecnie jest to TVP 2) Miejscem jej pracy jest Szpital Sw. Zofii w Warszawie do ktorego zadzwonilam w celu umowienia sie na wizyte - niestety Pani doktor jest przez najblizszy czas niedostepna, gdyz urodzila dzidziusia :D
Postanowilam zatem wybrac inna pania ginekolog - pania Woźna, ktora tudziez zajmuje sie NPR i pracuje w tym samym miejscu (jest chyba zakonnica). Jednak okres oczekiwania na wizyte jest ponad 2 tygodniowy a do tego trzeba doliczyc okres oczekiwania na same zapisy na wizyte (dzwonilam 24 wrzesnia a zapisy sa dopiero w polowie pazdziernika).. :(

Stad moja prosba. Moze znacie jakis NPR-owskich ginekologow przyjmujacych w gabinetach panstwowej lub prywatnej sluzby zdrowia. Do kogos przeciez chodzicie! Jesli znacie takie osoby, godne polecenia to prosze o wypowiedzi. Bardzo zalezy mi na kontakcie z takim wlasnie lekarzem :D
W miare mozliwosci prosze o podanie nazwiska i placowki zatrudniajacej ta osobe.
beathlessa
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 marca 2004, o 00:34

Postprzez NB » 27 września 2004, o 11:04

dr Jerzy Rodzeń przyjmuje w kilku miejscach w Wawie w szpitalu św Zofii , u Bonifratrów na Sapieżyńskiej . Bardzo miły i fachowy lekarz z II stopniem specjalizacji
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kk » 27 września 2004, o 11:45

Bardzo dobry temat, popieram. Ja tez szukam takiego lekarza i mam ogromne trudno
kk
Przygodny gość
 
Posty: 83
Dołączył(a): 27 listopada 2003, o 20:11

Postprzez kk » 27 września 2004, o 11:49

Upssss, moj komputerek szaleje.... Chcialam napisac, ze rowniez mam trudnosci w znalezieniu takiego lekarza w Warszawie... Bardzo chcialabym by jakowys sie znalazl w Medicover, bo tam mam karte z pracy... Nikt jednak na moj temat w takim watku nie odpowiedzial... Mam wrazenie, ze tacy lekarze to dinozaury. Ale tez trudno uwierzyc, by ich juz nie bylo :?: :?: :?:

Moze ktos jednak sie odzezwie...
kk
Przygodny gość
 
Posty: 83
Dołączył(a): 27 listopada 2003, o 20:11

Re: warszawski ginekolog poszukiwany

Postprzez SR » 29 września 2004, o 20:15

ff napisał(a):Witajcie!
post dotyczacy Wirtualnej Przychodni "Pro Vita"..chodzi oczywiscie o "Bożych" ginekologow....gdzie ich szukac? Jak do nich trafic :?:
...
Miejscem jej pracy jest Szpital Sw. Zofii w Warszawie
...
Stad moja prosba. Moze znacie jakis NPR-owskich ginekologow przyjmujacych w gabinetach panstwowej lub prywatnej sluzby zdrowia
...
W miare mozliwosci prosze o podanie nazwiska i placowki zatrudniajacej ta osobe.

To samo miejsce - spytaj o dr Marię Konecką.
Nie wiem czy jest Bożym ginekologiem.
Z pewnością jest dobrym ginekologiem i odpowiedzialnym lekarzem.
Jeśli poda Ci lekarstwo, to z pewnością tak, aby nie było to kosztem Twego zdrowia ani dziecka, które może się począć w międzyczasie.
Samego dobrego.
SR
SR
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 68
Dołączył(a): 25 maja 2004, o 21:38

Postprzez Derbunia » 28 października 2004, o 16:23

Ja również polecam dr Jerzego Rodzenia. Mam do niego pełne zaufanie, człowiek naprawdę kompetentny i chętny udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania. Nie zbywa półsłówkami, a w razie kłopotów działa jak balsam mówiąc, że to nic strasznego i coś poradzimy. Ostatnio przestał przyjmować na Sapieżyńskiej, teraz można zastać go na ul. Łuckiej , a także na Żelaznej. Naprawdę, poznałąm kilku ginekologów, ale żaden nie wzbudził we mnie zaufania. Doktor Rodzeń jest lekarzem z powołania. Może ma to jakiś związek z nazwiskiem... :D
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa

podziekowanie

Postprzez beathlessa » 28 października 2004, o 17:15

Dzieki bardzo za wszystkie wypowiedzi:)

Na 24 listopada jestem umowiona do dr Woźnej w przychodzi przyszpitalnej Sw. Zofii. Troche sie denerwuje, ale chyba przezyje :wink:

Jesli ktos bedzie zainteresowany szczegolami, chetnie zdam relacje z wizyty :)

Jeszcze raz dziekuje za wszystkie porady :D
beathlessa
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 marca 2004, o 00:34

Postprzez Kręciołek » 29 października 2004, o 14:29

U dr Wożnej jest suuuuper, byłam u niej w tamtym roku i teraz też się wybieram w grudniu. Nie masz się czego bać.
Tak w ogóle to moja nauczycielka ze studium :D
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez beathlessa » 24 listopada 2004, o 21:42

Bylam dziś na wizycie u Pani doktor Woźnej :oops: :D
Moglam zadac kazde pytanie i na kazde otrzymalam wyczerpujaca odpowiedź.
Jest bardzo zyczliwa, otwarta i profesjonalna. Polecam wszystkim takiego lekarza!! 8)

Przychodnia Przyszpitalna ŚW. Zofii jest miejscem pelnym ciepla i przyszlych Mam:) Jest to doskonale miejsce kontaktu z lekarzem :)

Jestem bardzo zadowolana z tego wyboru i wizyty!!!
Dziękuje za wszystkie rady i slowa wsprcia :)
beathlessa
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 marca 2004, o 00:34

Postprzez Kinia » 25 listopada 2004, o 23:45

Szczerze mówiącjestem trochę niedoinformowana...jak to jest, czy możemy iść do dowolnego ginekologa w kraju, bez opłaty??? jeśli jesteśmy ubezpiwczone oczywiście...czy jest jakaś rejonizacja , a gdzie indziej trzeba płacić???
I jaki jest tel. np. do Przychodni przy szpitalu św.Zofii???
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez beathlessa » 25 listopada 2004, o 23:59

Kinia napisał(a):Szczerze mówiącjestem trochę niedoinformowana...jak to jest, czy możemy iść do dowolnego ginekologa w kraju, bez opłaty??? jeśli jesteśmy ubezpiwczone oczywiście...czy jest jakaś rejonizacja , a gdzie indziej trzeba płacić???
I jaki jest tel. np. do Przychodni przy szpitalu św.Zofii???



Kinia ja za swoja wizyte placilam bo nie mialam zadnego skierowania. I ubezpieczenie nie mialo tu nic do rzeczy :( Do dr Woźnej umawiałam się z ponad miesiecznym wyprzedzeniem...Ale widzialam tam kobitki, ktore przyszly na wizyte bez umawiania sie i liczyly, ze Pani doktor je przyjmie po obowiazujacych godzinach....przyjeła :)
Wszystkie informacje teleadresowe znajdziesz na http://www.zofia.it.pl
beathlessa
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 marca 2004, o 00:34


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron