Teraz jest 23 kwietnia 2024, o 09:13 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Coś nie tak...:(

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Coś nie tak...:(

Postprzez anusia86 » 27 października 2009, o 23:27

Witam. Od 17 października jestem szczęśliwą mężatką :D . Miałam do tej pory regularne cykle- aż byłam pod wrażeniem, że u mnie wszystko tak sprawnie działa. Lecz ostatnio jest coś nie tak...

śluz płodny już był a tempki wyższej nadal nie ma...a ostatni dzień śluzu dobrej jakości był pięć dni temu...

To już jest 15 obserwowany cykl ale w takiej sytuacji jeszcze nie byłam...
Nie wiem czy to z wrażenia mój zegar biologiczny oszalał( w końcu świeżo upieczony mężuś leży pod kołderką:)); czy też jest to coś poważnego...
Na razie czekam cierpliwie i staram się myśleć pozytywnie, ale niepokój jest.... Pomóżcie...
anusia86
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 17:20

Postprzez Anusia21 » 28 października 2009, o 09:22

anusiu - powiem jedno - nie martw się :) po ślubie cykle wariują - ja też to przeszłam, 3,5 miesiąca temu :) Być może, przez emocje i stres, organizm przygotowywał się do owu (śluz płodny) i "zrezygnował", odkładając owu na później ;). Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie pojawi się znów śluz płodny i wtedy już nastąpi skok. Nie masz póki co powodu, by się stresować, tym bardziej, że poprzednie cykle były regularne.
Anusia21
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2 stycznia 2007, o 14:02
Lokalizacja: okolice Gdańska

Postprzez anusia86 » 7 listopada 2009, o 17:20

Jednak wszystko wróciło do normalności...:) Jest tak jak Anusiu21 napisałaś.

W końcu możemy się cieszyć sobą :)
anusia86
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 17:20

Postprzez anusia86 » 28 listopada 2009, o 19:53

Hejka, mam takie pytanie. Otóż właśnie zaczęła się u mnie faza po owulacji, ale coś dziwnego wydostało się ze mnie... otóż miało to konsystencję śluzu glutkowatego ale było w całości koloru blado czerwono-brązowego... :(czy to mogły być resztki mej błonki dziewiczej? a może to coś bardziej poważnego...
anusia86
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 17:20


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron