Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 07:06 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Podwyższona temperatura a ciąża.

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Podwyższona temperatura a ciąża.

Postprzez Anita_T » 8 września 2004, o 15:12

Witam,
czy podwyższona temperatura może świadczyć o ciąży? Temperatura podniosła się w 22 dniu cyklu na poziom 37 i tak się waha pomiędzy 37 a 37,1. Skok był chyba 17 dnia cyklu, choć ze względu na podróże i zakłocenia mógł ulec zafałszowaniu. Szczyt śluzu przypadał 14 dnia cyklu. W poprzednich cyklach temperatura w tym czasie utrzymywała się poniżej 37. Mam bóle jak na @, ale słyszałam, że pomimo ciąży takie bóle mogą jeszcze występować. Teraz jest 27 dzień cyklu, wiem, ze troszkę chyba za wcześnie na jakiekolwiek wnioskowanie, ale w porównaniu z poprzednimi cyklami ten się zmienił.

Dziękuję za odpowiedzi. :D
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie

Postprzez NB » 9 września 2004, o 11:48

Witaj :-)

Tak, podwyższona temperatura, może świadczyć o poczęciu, szczególnie, ze twierdzisz iż ten cykl jest jakiś inny.
Skoro szczyt śluzu był 14 dnia to możemy domniemywać , że albo lada dzień wystąpi krwawienie miesięczne albo nosisz dzieciątko pod sercem. Nie piszesz nic o współżyciu , kiedy miało miejsce.
Na wypadek wszelki polecam kwas foliowy w tabletkach czym prędzej dla zdrowia dziecka i ograniczenie używek.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anita_T » 9 września 2004, o 11:55

Współżycie było 20 dnia cyklu, co do tego szczytu to też dokładnie nie jestem pewna, ale wszystko na niego wskazywało, bo następnego dnia był tylko mało rozciągliwy śluz, nie przypominający białka kurzego, pozostaje poczekać jeszcze kilka dni i na pewno się wszystko wyjaśni:). A co do używek, to kawy nie pijam, alkohol sporadycznie, nie palę, więc chyba nie mam co ograniczać:)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie

Postprzez NB » 9 września 2004, o 12:04

No Kochana piszesz o mało rozciągliwym śluzie w 21 dniu - a jednak był on rozciągliwy ?.Zależy co jeszcze było w badaniu wewnętrznym. Jeśli tak było to wtedy prawdopodobnie przypadł dzień szczytu . 22 dzień skok temperatury i to by trochę wyjaśniało sytuację . Aby dokłądnie zinterpretowac kartę prosze pisać : porady@lmm.pl
Pozdrawiam !
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anita_T » 9 września 2004, o 12:15

Nie do końca tak, mówiłam o następnym dniu po moim "szczycie" śluzu tj. 15 dnia cyklu, co do temperatur, to nie mogę na wcześniejszych zbytnio polegać, bo byłam w podróży poślubnej, wprawdzie na terenie Polski, ale troszkę mi zakłóciło to wykres. 16 dnia już nie zaobserwowałam śluzu. Ale co jest, to się okaże:)
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron