Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 08:36 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

nietypowy wzrost temperatury w III fazie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

nietypowy wzrost temperatury w III fazie

Postprzez Turandot » 3 lutego 2009, o 08:57

Witam, moze któras z was byłaby w stanie wyjaśnić, moje wątpliwości. Czy jest mianowiecie mozlwe, zeby temperatura wyższa, ta charakterystyczna dla III fazy zaczeła przebiegac niżej niz to dotad bywało?

Mierzę temp. za pomoca Pearly i juz drugi z kolei cykl widzę,że wzrost, jakkolwiek osiąga wymagane przez Roetzera 0,2 stopnia, to jednak jest o co najmniej 0,3 stopnia niższy niz do tej pory.

Czy coś takiego mieści sie w granicach normy, czy może wynikac z ogólnie niższego poziomu hormonów, czy też to wszystko jeszcze pokłosie niedawnej, długiej choroby?

Nie wiem,czy mogę juz te dni traktować jako niepłodne - w końcu to 4 dni wyzszej temperatury?
Turandot
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 czerwca 2008, o 11:12

Postprzez NB » 3 lutego 2009, o 12:17

A możesz wbić temperatury z przykładowego cyklu?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Turandot » 3 lutego 2009, o 13:59

Zasadniczo normalne temp. mam ok. 36,00, rośnie do 36,20 pierwszego dnia wzrostu a potem 36,40- 36,50. Ale w tym cyklu temperatury niższe były rzedu 35,75 a wyższe podskoczyły do 36,17- 36-19 i ani rusz nie chcą wyżej. Oczywiscie te 4 wyzsze to juz po zaniku sluzowych objawów płodności -brak sluzu na szyjce.
Turandot
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 czerwca 2008, o 11:12


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron