Teraz jest 28 marca 2024, o 19:37 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

powtarzające się plamienia/krwawienia śródcykliczne

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

powtarzające się plamienia/krwawienia śródcykliczne

Postprzez MAKG » 27 stycznia 2009, o 13:39

Ostatnio często zdarzają mi się cykle z plamieniami śródcyklicznymi, które czasem przekształcają się w krwawienia śródcykliczne. Plamienia są koloru brązowawego.

Miałam zazwyczaj regularne cykle, choć długie (31-34 dni), a ostatnio te z plamieniami trwają ok. 40-41 dni.

Ponad miesiąc temu zaczęłam brać Castagnus, zobaczymy czy coś to pomoże. A za tydzień mam dawno umówioną wizytę u ginekologa. Biorę też magnez z wit. B6.
Czy powinnam się martwić tymi zaburzeniami? Miała może któraś z Was coś podobnego? Czy to mogą być sprawy hormonalne? Co może być jeszcze przyczyną?

Martwię się tym bardziej, że za ok. 3 miesiące wychodzę za mąż, no i wolałabym wiedzieć co w trawie piszczy, a im się bardziej martwię i denerwuję, tym gorzej :(
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez MAKG » 28 stycznia 2009, o 10:14

Proszę pomóżcie! Wizyta dopiero za tydzień, a ja się zaczynam denerwować :(
Jest 21 dc, od 4 dni znowu lekkie plamienia (brązowawe), a temp. 4 dni temu lekko wzrosła (z 36,25 do 36,5), a potem w dół co 0,05 - do 36,4 dziś.

:roll: :roll: :roll:
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez MAKG » 29 stycznia 2009, o 10:17

Forumowiczki Kochane, wszelkie uwagi niezwykle mile widziane!!

PS. Jest 22 dc - (temp. 36,4) wczoraj było plamienie brązowe, a potem pojawił się śluz rozciągliwy (gęsty) ze smugami krwi. Czy to może być plamienie okołoowulacyjne? A co z tym brązowym przedtem?

Plis, help!
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez MAKG » 30 stycznia 2009, o 11:55

nikt nie chce się wypowiedzieć? :(

chyba jest skazana na zamartwianie się do przyszłej środy :(
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron