Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 21:05 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Nie wiem co się dzieje-proszę o pomoc w interpretacji cyklu

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Nie wiem co się dzieje-proszę o pomoc w interpretacji cyklu

Postprzez panna rozyczka » 28 października 2008, o 11:26

Zwracam się z prośbą o pomoc. Od czerwca stosujemy z mężem NPR (wcześniej sama siebie obserwowałam, ale bez mierzenia temperatury, mimo wsyztsko potrafiłam na podstawie objawów śluzu określić moment owulacji)
Do tej pory wszytsko szło dobrze. Nie mam bardzo regularnych cykli ( w przeciągu ośmiu lat najkrótszy cykl miał 26 a najdłuższy 42 - w listopadzie roku ubiegłego - przyczyn się nie domyślam)
Od czerwca było jak w zegarku a ten cykl zwariował.

Chyba 14 dnia dostałam krwawienie (przy czym od kilku dni mnie bardzo bolał brzuch). Wystraszyłam się, ale przeczytałam forum i dowiedziałam się o krwawieniu śródcyklicznym (rzeczywiście temperatura była cały czas niska)
Krwawienie trwało dwa dni (ból jak przy miesiączce ) Podobno ostatni dzień krwawienia jest dniem szczytu. I się zgadzało, zaraz potem wzrosła temperatura. Tylko, że minęło od tego krwawienia 9-10 dni a ja znów krwawię - temperatura cały czas wysoko (37,05). A do tej pory zawsze przy miesiączce mi temperatura spadała, poza tym po owulacji występuje u mnie ok 14 dni do miesiączki i podobno ta liczba dni jest stała dla każdej kobiety, czyli nie mogę raz mieć 10 a raz 14?
Proszę o pomoc, bo spanikowana jestem. w zeszłym cyklu raczej nie było możliwości poczęcia. Przytulaliśmy już po owulacji tylko i wsyztsko było normalnie.
Moje temperatury:
1. -
2.-
3.-
4.-
5.-
6. 36,45, sucho
7. 36,55, sucho
8. 36,45, sucho
9. 36,45, wilgotno
10. -, przeziębienie
11. - ,przeziębienie
12. 36,45, ślisko
13. 36,55, morko, rozciągliwy
14. 36,6, zmiana termometra
15. 36,6, krwawienie
16. -, plamienie
17. 36,9
18. 36,95, sucho
19. 36,8 sucho
20. -, przeziębienie
21. 37,1
22. 37,1
23. 37,0
24.37,1,
25. - przeziębienie, ból piersi
26. - krwawienie, przeziębienie, ból piersi
27. krwawienie, 37,05

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji. Wg mnie dzień szczytu to dzień 16
panna rozyczka
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 kwietnia 2006, o 10:00

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron