Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 20:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

permanentny okres

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

permanentny okres

Postprzez kakoz » 7 sierpnia 2004, o 17:31

Od 10 dni mam miesiaczke, ktorej konca nie widac. Czy moze to byc spowodowane zmiana miejsca (pare dni temu wrocilam z urlopu)?
Co robic: cezkac az sama minie czy isc do lekarza? W poprzednim cyklu-tez wyjezdzalam-okres trwal zaledwie 1 dzien. Czy to moze miec cos wspolnego z obecnym?
kakoz
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 31 maja 2004, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez L » 18 sierpnia 2004, o 17:52

Miałam też taki kiedyś po odstawieniu leków mających pomóc na permanentne zapalenie jajników :(
Tyle że moje okresy miały nawet po 30 dni...
Takie problemy trwały prawie rok ale na szczęście chyba się już ustabilizowało :)
L
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 sierpnia 2004, o 17:00

Postprzez mfiel » 18 sierpnia 2004, o 22:38

Hmm ....

Pytanie czy coś takiego już się Tobie zdarzało i czy w przeszłości urlop powodował jakieś zakłócenia w cyklu.
Jednak jak na mój skromny gust 10 dni to trochę przydługo (pytanie jeszcze jak obfite jest krwawienie).
Chociaż mój pan doktor ostatnio mnie "pocieszył", że cykle wracają do normy dopiero po całkowitym odstawieniu maleństwa od piersi, a tak to wolna amerykanka :( .
Mimo wszystko, jeżeli masz swojego lekarza, to warto chyba to skonsultować.

Pozdrowionka :)
mfiel
Domownik
 
Posty: 316
Dołączył(a): 1 czerwca 2004, o 14:52
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron