Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 22:40 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ból jajników

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Ból jajników

Postprzez Anita_T » 4 sierpnia 2004, o 16:06

Witam,
mam pytanie, podczas trzeciej fazy zaczęł mnie pobolewać brzuch, wzrost tempetatury nastąpił 14 dnia, teraz jest 20 dzień cyklu, odwiedziłam panią ginekolog, która stwierdziła, że zaczyna się @. Nie zwracała uwagi na to, że jest to dopiero 20 dzień. Moje cykle wahają się od 28-32 dni. Czy zapalenie jajników może skutkować plamieniem? Mam teraz troszkę nerwowy okres, ale wówczas chyba okres by się wydłużył(bo jajeczkowanie by się przesunęło), albo wzrost temperatury też wystąpiłby wcześniej. Zresztą zawsze @ była poprzedzona spadkiem temperatury, a teraz utrzymuje się na wyższym poziomie. Może powinnam iść do innego ginekologa?
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie

Postprzez amber » 16 sierpnia 2004, o 18:34

witam! :D
moze rzeczywiscie isc do innego gin.? ja mialam silne bole jajnikow ok 19 dnia cyklu i pozniej .poszlam do gin i po usg okazalo sie ze janik podkreca mi sie i jest to poczatek stanu zapalnego.dostalam leki i nakaz robienia okladow z butelka z zimna woda.pomaga.Pani gin ,powiedziala ze czesto zdaza zie ze pojawiaja sie stany zapalne ktore kobiety lekcewaza a potem choroba przewlekla!!!!!!!!!!wiec sie troszke wystraszylam .wzielam leki ale znow mnie cos pobolewa wiec znowu sie wybieram
radze i Tobie
serdecznie pozdrawiam
:D
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez Anita_T » 16 sierpnia 2004, o 18:49

Dziękuję za odpowiedź, na razie ból przeszedł, mam nadzieję, że nie powróci, też często mam stany zapalne, ale staram się, jak najszybciej w takim wypadku odwiedzać lekarza, żeby w przyszłości nie mieć kłopotów ze staraniami o dzidziusia :lol:
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie

Postprzez amber » 16 sierpnia 2004, o 19:49

no ja tez bym nie chciala jakichs problemow .niby wszytsko sie uspokoilo ale pani gin.powiedziala ze to niedobrze dla mlodej nierodzacej ze ma takie bole :cry:
troszke sie boje bo chce miec dzidziusia zdrowego no ale pewnie genetyka ma tu cos do powiedzenia bo okazalo sie ze moja mama i babcia mialy przerozne zapalenia i bole jajnikow a babcia ma 4 dzieci a mama 3 (w tym mnie) ale ja juz jestem duze dziecko. :D
pozdrawiam
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez Blackhole » 15 listopada 2005, o 17:04

Moja przyjaciółka ma właśnie zapalenie jajnika :( Była u lekarza i narazie dostała środki przeciwbólowe, bo jeszcze nie ma wyniku USG.
Czy takie zapalenie może być przyczyną niepłodności? :? Martwię się o nią.
Blackhole
Przygodny gość
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sierpnia 2004, o 09:24
Lokalizacja: Mikołów

Postprzez NB » 15 listopada 2005, o 17:27

Może ale nie musi. Trzeba nosic ciepłą bieliznę, unikać "modnego" odsłaniania okolic podbrzusza i dokładnie leczyć wszelkie stany zapalne.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron