Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 14:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Termometr do NPR - Microlife MT1622 - gdzie kupic

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Termometr do NPR - Microlife MT1622 - gdzie kupic

Postprzez Roman » 28 grudnia 2007, o 01:24

Rzeczywiście trudno jest dostać termometry w aptece te z dwoma miejscami po przecinku (np.Microlife).
My zamawialiśmy z żoną przez internet, nie było żadnego problemu, zapłaciliśmy dopiero przy odbiorze.

Najlepiej znalezc paru znajomych którzy chcieliby kupic termometr i zamowic przez internet, wtedy koszt przesylki sie rozklada albo nawet wysylaja bez kosztow.

Ja tak własnie zrobilem. I tak się bardziej opłąca niż biegać do apteki i czekać aż sprowadzą. I jest nawet szybciej.

Pozdrawiam i zachęcam do rozpowszechniania NPRu:)

Ps. Jak ktos potrzebuje jeszcze termometru Microlife MT1622GT to mam jeszcze kilka (w Poznaniu). GT(GoldTemp) oznacza że jest ze złotą końcówką - antyalergiczny.
Roman
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 grudnia 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Mysza » 28 grudnia 2007, o 14:36

Ja w Poznaniu, po kilku nieudanych próbach w różnych aptekach, trafiłam w dziesiątkę w aptece na os. Piastowskim, w pasażu. Odbierałam następnego dnia po zamówieniu. Co więcej, wybadałam, że w tej aptece potrafią sprowadzić takie produkty, których w innych aptekach nawet nie próbują sprowadzać. Grunt to znaleźć aptekę przyjazną pacjentom :-)
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Microlife MT 1622

Postprzez lobuzek » 5 stycznia 2008, o 17:27

moj mąż zamówił go przez internet . nie chce zniechęcać za bardzo ale nam sie nie sprawdził. robiłam wszystko zgodnie z zaleceniami , mierzac tempkę w pochwie do momentu pikania . na koniec cyklu po analizie tempka była tak zakręcona ze nie sposób bylo z niej cokolwiek wywnioskowac ( wczesniej wykresy były b czytelne - poprzednie 10 cykli ). prawdopodobnie koncówka tych elektr term jest tak cieniutka ze kazde milimetrowe jej drgnięcie w pochwie powoduje inny odczyt i stąd mam taki wykres. teraz kupilismy term z galem ( taki jak rtęciowy ale mniej szkodliwy ) i jesli nie jestem w ciąży wracam do zwyklejszego term.
pozdrawiam.
lobuzek
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 1 maja 2007, o 14:44

Postprzez Amazonka » 5 stycznia 2008, o 21:51

Widziałam w Media Markt. W aptekach i hurtowniach posucha.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mmadzik » 5 stycznia 2008, o 23:05

Łobuzek - ja używam tego termometru (co prawda dopiero drugi cykl,ale jednak), wykresy są czytelne, praktycznie bez problemu... Ja jeszcze po włożeniu term. do pochwy jeszcze go nie włączam, tylko czekam ok.5 sekund, żeby odrobinkę sie ogrzał, później włączam i mierzę do pikania.
mmadzik
Domownik
 
Posty: 445
Dołączył(a): 13 września 2007, o 11:57


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron