Teraz jest 2 maja 2024, o 06:19 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

wygląd śluzu

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

wygląd śluzu

Postprzez lobuzek » 15 listopada 2007, o 16:30

witajcie,
czy mętny, białawy śluz, nierozciągliwy to cos normalnego czy powinnam isc do gina? w tym cyklu mam go dosc duzo, wczesniej byl sporadyczny i nie wiem czy to oki?
czy jesli sluz ma choc jedną cechę sluzu plodnego kwalifikuję go do płodnego?
pozdrawiam i czekam na odp
lobuzek
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 1 maja 2007, o 14:44

Postprzez Betsabe » 15 listopada 2007, o 16:51

ja bym sie nie przejmowala tym bialawym sluzem, u mnie tez zdarzaja sie cykle, ze jest go dosc duzo, a czasem niewielkie ilosci

jesli nie masz jakichs innych objawow typu swedzenie, pieczenie, to mysle, ze nie ma po co isc do lekarza

jesli chodzi o sluz, to jesli ma choc jedna ceche sluzu plodnego jak rozciagliwy, wodnisty, przezroczysty to taki sluz kwalifikuje sie jako plodny
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez Coya » 15 listopada 2007, o 22:55

Ja też bym się tym śluzem nie przejmowała - jeśli oczywiście na ma jakichś dodatkowych objawów.
Biały grudkowaty, metny, ale rozciągliwy (nawet bardzo) śluz moze być śluzem niepłodnym - to zależy, czy wcześniej był lepszej jakości i na co wskazują inne objawy - temperatura i szyjka.
Coya
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 249
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 21:45
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron