Teraz jest 2 maja 2024, o 07:24 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy ktoś spotkał się z płaskim wykresem temp.

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Czy ktoś spotkał się z płaskim wykresem temp.

Postprzez a_ndzia_25 » 12 listopada 2007, o 23:26

Do tej pory moje temperaturki kształtowały się bardzo ładnie, najpierw niższe później wzrost, momentami były nawet idealne o ile można tak je określić. Natomiast obecny cykl przynosi na razie począwszy od 11dc do 17dc wykres płaściutki na poziomie 36,7 więc wysoki jak na ten czas. Czy może to być spowodowane np. przeziębieniem. Temp. mierze o stałej godzinie tak jak we wcześniejszych cyklach. Czy ktoś z Was miał podobnie? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje!
a_ndzia_25
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 kwietnia 2006, o 13:44

Postprzez NB » 13 listopada 2007, o 13:00

Czy możesz wbić na forum wszystkie temperatury z tego cyklu i obserwacje?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mk, » 13 listopada 2007, o 15:42

albo przeziębienie tak wpłynęło na ten wykres albo będzie bezowulacyjny :( najlepiej ,tak jak pisze NB wklep wszystkie tempki i obserwację i się zobaczy:)może nie jest tak źle.
mk,
Przygodny gość
 
Posty: 92
Dołączył(a): 24 listopada 2006, o 18:25
Lokalizacja: podkarpackie

Postprzez a_ndzia_25 » 13 listopada 2007, o 18:38

takjak pisałam od 11 dc do 17 dc wykres płaski na poziomie 36,7, dzisiaj tj 18dc tempka skoczyła do 36,9 więc to jest już jakiś znak. Co do obserwacji to też nieurozmaicona, ubogi biało-żółty śluz, śluzu rozciągliwego ani wodnistego nie zauważyłam a w poprzednich cyklach był. I co Wy na to? ale skoro dziś tem. skoczyła tzn ze coś sie dzieje, no nic zobaczymy co przyniosą kolejne dni
a_ndzia_25
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 kwietnia 2006, o 13:44


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron