Teraz jest 3 maja 2024, o 16:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

pytanie o leki i inne specyfiki

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

pytanie o leki i inne specyfiki

Postprzez agathap » 30 października 2007, o 21:14

Cześć!
Słuchajcie, czytając różne wypowiedzi z forum, co i rusz napotykam na różne nowe dla mnie informacje np. że żeby śluz był lepiej rozpoznawalny to pomagają syropy wykrztuśne, albo niepokalanek na regulację cyklu, czy castagnus (mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam nazwy i działanie). Bardzo mnie zaciekawiły te różne informacje i w związku z tym moje pytanie: jeżeli ktoś coś wie na temat różnych specyfików i leków i mógłby mi wytłumaczyć co to takiego i jak działa to bardzo proszę o info...po prostu bardzo mnie to zainteresowało, a informacje rozsiane są po różnych wątkach i ciężko wszystko wyłowić...
agathap
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, o 21:15
Lokalizacja: Garwolin

Postprzez Mysza » 30 października 2007, o 21:31

Podeślij mi na pw adres mailowy, to wyślę Tobie tabelę z lekami i ich wpływem na płodność/ciążę/laktację :-)

Pozdrawiam,
Mysza
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez NB » 31 października 2007, o 13:31

Rzeczywiście ten temat już był wałkowany. Generalnie te leki, które rozrzedzają wydzielinę w nosie, rozrzedzają ja także wydzielinę szyjkową.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez agathap » 2 listopada 2007, o 14:33

oki. sorki za mnożenie tematów, ale chodziło mi nie tylko o śluz, ale też o różne specyfiki, też ziołowe mające wpływ na cykl w sensie np. regulowania go albo na jajeczkowanie....a tak przy okazji, to biorę zastrzyki w brzuch antyzakrzepowe (Fragmin, pewnie coś z rodzaju heparyny) i zastanawiam się, czy to ma wpływ na śluz, bo szyjka zamknięta (od 6 dni), 3 wyższe tempki, a śluz cały czas ewidentnie rozciągliwy, przejrzysty, choć trochę inny od tego jak zazwyczaj (ale tylko wieczorem raz czy dwa razy obserwuję, poza tym sucho). Wiem,że mogą się szczyty objawów nie zgadzać, ale nigdy tak nie miałam i jakoś nie chce mi się wierzyć, że to prawdziwy śluz płody.
agathap
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, o 21:15
Lokalizacja: Garwolin


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron