Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 04:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Gigantyczna miesiączka?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Gigantyczna miesiączka?

Postprzez betka » 14 czerwca 2004, o 13:08

Witam wszystkich...
Jestem na tym forum nową osobą choć metoda znana mi jest od dawna. Mam jednak problem, ponieważ pojawiła się u mnie miesiączka, która trwa już 10 dzień. Tak przynajmniej sądzę ponieważ zaczęła się dwudniowym plamieniem zanim pojawiła się na dobre, a ostatnie dwa dni również plamię. Jak więc w tej sytuacji mam odczytać właściwy pierwszy dzień miesiączki? Czy jest nim pierwszy pojawiający się dzień plamienia, czy też następny dzień właściwego krwawienia? W związku z tym pytanie dotyczące płodności dni rozpoczynających miesiączkę, w których pojawia się plamienie?Proszę o radę, będę bardzo zobowiązana.
Pozdrwaiam
Betka [/img]
betka
Przygodny gość
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 czerwca 2004, o 12:36

Postprzez kukułka » 17 czerwca 2004, o 11:43

Mam takie sytuacje co miesiąc, w LMM mi poradzono, żeby za pirewszy dzień cyklu uznawać pierwszy dzień plamienia krwią. Ponoć na "unormalnienie" miesiączki dobry jest magnez i wit B6, ale na mnie to nie działa. :evil:
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez betka » 18 czerwca 2004, o 07:50

Witam Kukułko...
Dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Jestem właśnie w trakcie zażywania preparatu "AsmagB", ale nie wiem czy na mnaie podziała. Wprawdzie zażywam go w celu wydłużenia fazy lutealnej, ale może za jednym zamachem "upieką się dwie pieczenie?"
Pozdrawiam Betka
betka
Przygodny gość
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 czerwca 2004, o 12:36


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron