Teraz jest 2 maja 2024, o 17:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

"nic nie widzę" w moim śluzie!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

"nic nie widzę" w moim śluzie!

Postprzez Dorotaa » 17 maja 2007, o 23:34

proszę o podpowiedź
uczę się obserwować cykle mam 4 karty, za miesiąc wychodzę za mąż.
Bardzo chcę nauczyć się tych obserwacji. Nie mam problemu z mierzeniem temperatury bardzo to lubię zaznaczac i łaczyć punkty i widzieć konkretny wykres ale nie lubię obserwować śluzu, proszę was podpowiedzcie mi jak to robicie. Ja mam wrazenie ze nic nie widzę :( Jeszcze jak mam śluz płodny to nie ma problemu ale po owulacji gdy zmienia się śluz ja "nic nie widzę" i mnie to zniechęca. Jak uczyłyście się obserwacji śluzu. Proszę podsuńcie podpowiedź. :!:
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski

Re: "nic nie widzę" w moim śluzie!

Postprzez kamienna » 18 maja 2007, o 07:44

DorotaSok napisał(a):Jeszcze jak mam śluz płodny to nie ma problemu ale po owulacji gdy zmienia się śluz ja "nic nie widzę" i mnie to zniechęca. Jak uczyłyście się obserwacji śluzu. Proszę podsuńcie podpowiedź. :!:


Nie rozumiem, co masz na myśli. Po śluzie płodnym (przejrzysty, rozciągliwy) z reguły albo jest przez chwilę (dzień, dwa) śluz mniej płodny (biały, lepki) albo w ogólnie nie ma nic od razu (u mnie tak jest).
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez Dorotaa » 19 maja 2007, o 17:06

dziękuję
ja po prostu ciagle zapominam popatrzeć na mój śluz wiem, że to brzmi głupio ale ciągle zapominam a jak już "się wysiakam" to trudno obiektywnie zobaczyć jaki ten śluz i tak mi mija czasem cały dzien na zapominaniu :(
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron