Teraz jest 17 maja 2024, o 19:54 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Zaufanie do lekarzy wśród enpeerowiczów

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Postprzez agulla » 22 lutego 2007, o 00:50

no to może małe sprostowanie
nie chodziło mi oczywiście o chodzenie na L4 z powodu własnego widzimisie, tyko o branie pod uwagę zagrożeń związanych z ciążą
nie mam wyrzutów sumienia że w drugiej a właściwie czwartej ( dwa maluchy straciłam ) ciaży poszłam na L4 tylko z powodu tego że usypiałam w pracy przy kompie, bo ranne wstawanie i dojazdy tak mnie wykańczały że przewracałam się o własne nogi :|
to chyba jest wskazanie nawet w początkowej ciąży jeśli kobieta jest po przejściach, nieprawdaż ?
nigdy nie zgodziłabym sie na naciągane L4 sumienie by mi nie pozwoliło, ale chodzi tu też o wrażliwość lekarza, ktróry nie czeka na dodatkową kasę żeby wysłać na L4 tylko jeśli widzi taką potrzebę sam namawia pacjętkę na chwilę odpoczynku, co by dziecko mogło rozwijać sie prawidłowo w tym najważniejszym dla niego okresie czasu
agulla
szczęśliwa mama 5letniej Zuzanki i 2letniego Mateusza[/url]
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości