Teraz jest 2 maja 2024, o 16:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Młodsza ciąża niż wskazuje wykres

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Postprzez Coya » 29 listopada 2006, o 18:59

Czasem miewałam cykle bezowulacyjne i krawienie następowało już w 12-16 dni po miesiączce.


Ale przyznać muszę, że nie spotkałam się jeszcze żeby krwawienie było już w 12 (czy nawet 16 dni) po @ Cykle bezowulacyjne które widziałam, też były zbliżone do przeciętnej długości ok. 26 dni.


No wlasnie, mnie tez @ nie pasuje. To mi wyglada raczej na krwawienie srodcykliczne. czy przed wystapieniem krwawienia byly co najmniej trzy dni podwyzszonej temperatury? Bo to jest wg Roetzera wyznacznik, czy to @ czy krwawienie srodcykliczne. No i wazna informacja - krwawienie srodcykliczne jest uznawane za okres duzej plodnosci, wiec pomylenie go z @ moze miec powazne konsekwencje.

No i najwazniejsze - zycze Tobie i Twojemu mezowi duzo sil na ten czas! pamietam w modlitwie!
Coya
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 249
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 21:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez adriane » 29 listopada 2006, o 20:48

No właśnie takie krawienia w np.12 dniu cyklu pojawiały sie u mnie jak tempka była jeszcze nisko, ani jednego dnia nie było podwyższonej temperatury. Po tych krwawieniach dalej była nisko i dopiero po ok.10-12 wzrastała i była owulacja.
adriane
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 marca 2004, o 22:59

Postprzez Coya » 30 listopada 2006, o 11:39

no to sprawa wyglada na rozwiazana - masz (przynajmniej czasem) dlugie cykle z krwawieniem srodcyklicznym. Na kursie mowili, ze ostatni dzien krwawienia srodcyklicznego oznacza sie jako szczyt objawu sluzu, ale w sytuacji, gdy temp sie nie podnosza, trzeba poczekac na ten "wlasciwy" szczyt.

Adriane, trzymajcie sie dzielnie! :) :) :)
Coya
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 249
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 21:45
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości

cron