Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 09:31 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Jakie są objawy nadmiaru witaminy B6 i magnezu?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Jakie są objawy nadmiaru witaminy B6 i magnezu?

Postprzez kukułka » 8 maja 2004, o 17:02

Z tego, co wiem, niedobór witaminy B6 i magnezu może powodować znaczne skrócenie fazy lutealnej i plamienie przed miesiączką. Ale skad wiedzieć, ile zażywać tej witaminy i magnezu, żeby nie przedobrzyć. :roll: I jakie są objawy nadmiaru wit B6 i magnezu? :?:
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Jakie są objawy nadmiaru witaminy B6 i magnezu?

Postprzez madzia » 13 maja 2004, o 08:59

Witam,
od 6 miesiecy praktykuje NPR i mialam zawsze faze lutealna 8-9-dniowa. W tym
cyklu zaczelam zazywac codzienne po 1 tabletce Magnefar (magnez + wit. B6).
Teraz jest 12 dzien fazy lutealnej. Mam pytanie: czy tak szybko dziala
magnez czy moze to ciaza? Temperatura caly czas utrzymuje sie na wyzszym
poziomie.
madzia
madzia
Przygodny gość
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 marca 2004, o 14:56

Postprzez kukułka » 13 maja 2004, o 11:38

Ja ostatnio miałam 2 skoki temperatury, jeden w 15 dniu, a drugi w 29 dniu. Tak dziwnego cyklu jeszcze nie miałam. A ciąża to na pewno nie jest. Przedobrzyłam z magnezem albo to wszystko to skutek infekcji, którą przechodziłam ostatnio?
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jakie są objawy nadmiaru witaminy B6 i magnezu?

Postprzez agulla » 13 maja 2004, o 14:08

Witajcie !
madzia napisał(a):Mam pytanie: czy tak szybko dziala magnez czy moze to ciaza? Temperatura caly czas utrzymuje sie na wyzszym poziomie.

i tak i tak madziu :) możliwe że już magnez tak pozytywnie na Ciebie zadziałał i pięknie wydłużył fazę lutealną. Możliwe jest również że jeśli staracie się o dzieciątko to efekt jest podwójny czyli magnez + dzieciątko :D . Myślę, że w przeciągu kilku dni wszystko się wyjaśni, ponieważ faza lutealna powyżej 16 dni już nie jest normalna, a właśnie przy utrzymującej się wyższej temperaturze zwiastuje początek ciąży. Wtedy już przeważnie wychodzą testy ciążowe jeśli ktoś bardzo niecierpliwi się w zbieraniu wyższych temperaturek, a wyższa temp. utrzymuje się przez pierwszy trymest ciąży.

Kukułka do ciebie mam prośbę czy możesz opisać swój cykl tu albo na priva, bo te dwa skoki hymmm, może jeden z nich to temperatury zakłócone i wcale nie skok był. Nie wiem czy można przedobrzyć z magnezem i jak to się objawia :(

Pozdrawiam agulla
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Jakie są objawy nadmiaru witaminy B6 i magnezu?

Postprzez madzia » 14 maja 2004, o 12:50

To byl magnez. Nie dzieciatko :cry:
madzia
Przygodny gość
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 marca 2004, o 14:56

Postprzez kukułka » 15 maja 2004, o 22:36

To na 100% nie były temperatury zakłócone, a miesiączka się w końcu pojawiła - w 36 dniu cyklu.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez agulla » 18 maja 2004, o 10:19

kukułka napisał(a):To na 100% nie były temperatury zakłócone, a miesiączka się w końcu pojawiła - w 36 dniu cyklu.

hej kukułka :)
no to ponawiam prośbę żebyś swój cykl albo tutaj albo na priv mi podesłała, albo wyślij na adres porady@lmm.pl tam są specjaliści od interpretacji cyklu i napewno pomogą ci zinterpretować twój wykres
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kukułka » 18 maja 2004, o 11:46

Cześć Agulla :) WysłałaM CYKL na porady@lmm.pl i czekam na odpowiedź. A tu na razie nic. Minął gdzieś niecały tydzień. :?
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez admin » 19 maja 2004, o 11:49

kukułka napisał(a):Cześć Agulla :) WysłałaM CYKL na porady@lmm.pl i czekam na odpowiedź. A tu na razie nic. Minął gdzieś niecały tydzień. :?


Na odpowiedź trzeba czasem poczekać nieco dłużej, ponieważ działalność naszego stowarzyszenia opiera się na społecznej pracy osób, które udzielają się tutaj w wolnym czasie, mając także inne obowiązki zawodowe i rodzinne.

Pozdrawiam
Admin
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron