Teraz jest 9 maja 2024, o 06:13 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

plaski wykres

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

plaski wykres

Postprzez Dota » 25 października 2006, o 09:37

Wydaje mi sie ze jeden jajnik nie pracuje mi jak nalezy :(
Normalna @ przychodzi co 62dni, pomiedzy, w srodku jest ok 10dniowe plamienie, przed nim wykres temp jest jakby odrysowany od linijki, nie ma skoku, po plamieniu wykres zaczyna normalniec i jest skok po ok tyg od konca plamienia i dwa tyg pozniej przychodzi normalna @, po czym caly dziwolag zaczyna sie na nowo...
Czym to moze byc spowodowane? I co z tym zrobic?
Dota
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 października 2006, o 14:20

Postprzez kukułka » 25 października 2006, o 09:50

Nie wiem, ale coś mi sie o uszy obiło, ze owu niekoniecznie musi byc naprzemienna raz z jednej, raz z drugiej strony, więc Twoje dziwne wykresy niekoniecznie musza oznanaczać, ze jeden jajanik szwankuje. najlepiej zrobisz jak pójdziesz do gina
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Dota » 25 października 2006, o 10:23

A ja bylam przekonana ze sa naprzemiennie :oops:
Mieszkam w Wielkiej Brytanii i jedyne co moglam zrobic to bylo pojscie do lekarza rodzinnego, co tez uczynilam mies temu, oznaczyl mi hormony - mam za wysoki testosteron a teraz czekam na date skanu, jak narazie lekarz mi nic nie przepisal, wiec wnioskuje ze nie jest to jakies grozne i myslalam ze moge jakos poprobowac samodzielnie to unormowac
Dota
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 października 2006, o 14:20

Postprzez kasik » 25 października 2006, o 20:26

akurat za wysoki testosteron nie jest fajna sprawa.....idz do gina, w WB jest ich napewno wielu :wink:
kasik
 

Postprzez Dota » 25 października 2006, o 21:57

A co ginekolog moze w takiej sytuacji zrobic i czym sie objawia niefajnosc zbyt wysokiego testosteronu? Probowalam cos o tym odszukac w necie ale niewiele znalazlam o wplywie zbyt wysokiego na plodnosc. Myslalam najpierw poczekac na skan i zobaczyc co mi na nim wyjdzie. Lekarke mam fajna i wiem ze jak bedzie potrzeba to wysle mnie do kliniki, a sama szczerze mowiac nie wiem gdzie szukac tego ginekologa prywatnie, bo u nas w miescie sie nie spotkalam i podejrzewam ze moze nie byc (to male miasto) a jechac do duzego to kawal drogi i musialabym wolne z pracy wziac, a ostatecznie i tak nie wiedzialabym na kogo trafie.
Dota
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 października 2006, o 14:20


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

cron