Teraz jest 4 maja 2024, o 12:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Problemy z FF

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Problemy z FF

Postprzez HonoratA » 17 września 2006, o 16:42

Dziewczyny!!!! Pomocy!!! Robię wykresiki w FF. Miałam zapisane w "ulubione" w kompie. Mój "wspaniały" mąż zformatował dysk /:C! Nie byłoby problemu, ale ja nie pamiętam swojego hasła do FF! Nie mogę się zalogować! Pamiętam nickname ale nie pamiętam hasła. W jaki sposób mogę "odnaleźć" hasło???????
HonoratA
Bywalec
 
Posty: 157
Dołączył(a): 10 maja 2005, o 14:42
Lokalizacja: Lubin

Lost password

Postprzez Amazonka » 17 września 2006, o 16:57

Pod przyciskiem "Login" masz link "Lost password" (Zgubiłam hasło). Kliknij tam, a pojawi się formularz, gdzie w miejscu "Your E-Mail address:" wpisujesz swojego maila. Kliknij "Send password", a automatycznie dostaniesz swoje hasło na wpisanego maila.
Hasło jest wysyłane automatycznie. Jeśli w ciągu paru godzin nie przyjdzie do Ciebie, wypełnij prośbę o zapomniane hasło jeszcze raz.
Jeśli w ciągu paru dni nie dostaniesz hasła na maila, to musisz wypełnić formularz zmiany maila: http://www.fertilityfriend.com/changeemail.html
Gdy dostaniesz hasło, uchroń je przed zapomnieniem.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez HonoratA » 18 września 2006, o 09:28

Bardzo dziękuję! :P
HonoratA
Bywalec
 
Posty: 157
Dołączył(a): 10 maja 2005, o 14:42
Lokalizacja: Lubin


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron