Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 21:02 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

karta obserwacji

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

karta obserwacji

Postprzez groch » 14 lipca 2006, o 10:07

Nie wiem czy dobrze umieściłam wątek ale nie widzę lepszego miejsca... Strona w nowej wersji jest bardzo ładna i taka... nowoczesna :-) Ale jedna rzecz mnie zmartwiła: nie widzę nigdzie karty obserwacji do ściągnięcia... Czyżby już nie można było bezkarnie korzystać z tego wspaniałego dobrodziejstwa???

Będę wdzięczna za odpowiedź - adminowi lub komukolwiek, kto wie co się stało...
Pozdrawiam!
groch
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:26

Postprzez Martelka » 14 lipca 2006, o 11:36

Groch , mam dokładnie ten sam problem :lol: Co gorsza nie mogę wejść na "pliki do pobrania", bowiem wyskakuja jakies błędy oraz to,że moje konto zostało zablokowane. Juz dwa razy konto utworzyłam i to samo :roll:

Ja baaardzo prosze o ta kartę :)

Ściągłam jakąś z netu ale jest beznadziejna :x :x :x :wink:
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania

Postprzez Agania » 14 lipca 2006, o 11:40

dziewczyny ja mam tę kartę ściągnietą więc mogę Wam podesłać :D

a na stronce lmm tez mam komunikat, ze login niepoprawny i ze nie mam uprawnień do oglądania
Agania
Przygodny gość
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 17:41

Postprzez pysia74 » 14 lipca 2006, o 11:49

właśnie przed chwilką chciałam się zarejestrować, no i mam to samo...
gdy klikam w ten link w odesłanym mailu ciągle wyświetla "Błąd w aktywacji konta użytkownika!" i nie przyjmuje danych do zalogowania...
pysia74
Bywalec
 
Posty: 107
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 05:23

Postprzez Martelka » 14 lipca 2006, o 11:51

Agania napisał(a):dziewczyny ja mam tę kartę ściągnietą więc mogę Wam podesłać :D

a na stronce lmm tez mam komunikat, ze login niepoprawny i ze nie mam uprawnień do oglądania


Agania to ja baaardzo gorąco proszę :D , bowiem zaczęłam kolejny cykl i nei mam gdzie wpisywac obserwacji, za wyjatkiem tej beznadziejnej karty :roll:



Będę bardzo wdzięczna :oops:
Ostatnio edytowano 14 lipca 2006, o 23:02 przez Martelka, łącznie edytowano 1 raz
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania

Postprzez groch » 14 lipca 2006, o 13:05

Aganiu, wysłałam prośbę o kartę do ciebie na priv. Będę mega wdzięczna za podesłanie pliku!

Ja też mam problemy z logowaniem - widocznie to jakiś większy problem więc chyba trzeba się trochę uzbroić w cierpliwość a w nagłych wypadkach liczyć na dobre serducho Agani ;-)

Aha i zapomniałam: Martelko usuń czym prędzej swój adres mailowy z forum bo się nie opędzisz od spamu! Wyślij Agani na priv - może się nad nami zlituje ;-)
groch
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:26

Postprzez Agania » 14 lipca 2006, o 13:37

Martelko i grochu - wysłałam :D

jeśli ktoś jeszcze będzie chetny to służę, ale uprzedzam, że nie mam dostępu do netu w weekendy
Agania
Przygodny gość
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 17:41

Postprzez groch » 14 lipca 2006, o 13:59

Dzięki !!! :D
groch
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:26

Postprzez kuleczka » 14 lipca 2006, o 15:40

U mnie działa:
Zrobilam tak....
zarejestrowałam sie, potem weszłam na swojego malia, tam był e-mail wyslany automatycznie przez serwer lmm w którym byla aktywacja konta. Kliknełam. Teraz moge ściagnąc pliki :)
Pozdrawiam
kuleczka
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 31 sierpnia 2005, o 14:12

Postprzez klara bemol » 14 lipca 2006, o 17:40

Ja mam inny problem - nigdy nie moge zobaczyć listów od ostatniej wizyty, a funkcja ta była dla mnie wspaniała. Zawwsze człowiek był na bieżąco.
A Wy możecie? Jeśli tak - jak to sie robi (po staremu nie działa)
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez pysia74 » 14 lipca 2006, o 17:56

klara - u mnie opcja "posty od ostatniej wizyty" działa, jest tak samo jak do tej pory (po staremu), tylko oczywiście trzeba być zalogowanym
kuleczka - zrobiłam dokładnie tak jak opisujesz, po czym kliknęłam no i ani rusz :- (
napisałam maila do redakcji strony z prośbą o pomoc, bo nie mam pojęcia w czym może leżeć problem, mam nadzieję, że coś poradzą...
pysia74
Bywalec
 
Posty: 107
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 05:23

Postprzez admin » 15 lipca 2006, o 16:35


Drogie Panie,
dziękuję za alarm.

Karta obserwacji już wstawiona do działu "Pliki do pobrania" - żeby ją ściągnąć, trzeba się zarejestrować w nowym serwisie, a następnie zalogować.

Błędy przy zakładaniu konta w nowym serwisie nie występują, jeśli przy rejestracji wpisze się się inną nazwę użytkownika niż ta, którą mamy na forum (adrese-mail może być ten sam).
Pracujemy nad usunięciem tej usterki.

pozdrawiam
admin
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez pysia74 » 15 lipca 2006, o 18:09

admin napisał(a):Błędy przy zakładaniu konta w nowym serwisie nie występują, jeśli przy rejestracji wpisze się się inną nazwę użytkownika niż ta, którą mamy na forum (adrese-mail może być ten sam).

niestety nie zgodzę się z tym; zarejestrowałam się pod nową nazwą użytkownika, inną niż mam na forum, podałam też inny e-mail i mimo wszystko zalogować się nadal nie mogę, wciąż wyświetla: "nie masz uprawnień do oglądania tej strony"
pysia74
Bywalec
 
Posty: 107
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 05:23

Postprzez Martelka » 15 lipca 2006, o 18:14

Agania napisał(a):Martelko i grochu - wysłałam :D

jeśli ktoś jeszcze będzie chetny to służę, ale uprzedzam, że nie mam dostępu do netu w weekendy


Aganiu dziekuję bardzo za kartę

Groch usunełam adres :wink: Swiadomie go wpisałam, ale masz rację po co narazać sie na spam, dzieki :)
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania

Postprzez Martelka » 15 lipca 2006, o 18:20

admin napisał(a):
Drogie Panie,
dziękuję za alarm.

Karta obserwacji już wstawiona do działu "Pliki do pobrania" - żeby ją ściągnąć, trzeba się zarejestrować w nowym serwisie, a następnie zalogować.

Błędy przy zakładaniu konta w nowym serwisie nie występują, jeśli przy rejestracji wpisze się się inną nazwę użytkownika niż ta, którą mamy na forum (adrese-mail może być ten sam).
Pracujemy nad usunięciem tej usterki.

pozdrawiam
admin


Ja równiez logowałam się i pod nowa i pod stara nazwą i nici :roll:
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania

Postprzez admin » 16 lipca 2006, o 00:53

Proszę spróbować w przeglądarce wyczyścić pliki cookies (ciasteczka).
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez pysia74 » 16 lipca 2006, o 12:30

u mnie problem został już rozwiązany, pomogło zmienienie ustawień Firewall'a (ZoneAlarm)
pysia74
Bywalec
 
Posty: 107
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 05:23


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron