Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 23:03 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

proszę o interpretację - brak spadku temperatury

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

proszę o interpretację - brak spadku temperatury

Postprzez heike » 11 marca 2006, o 23:24

Od 3 miesięcy prowadzę obserwacje. Za kilka miesięcy biorę ślub i chciałam się przygotować. Po pierwszym cyklu okazało się po badaniach, że mam za wysoką prolaktynę,więc od miesiąca biorę bromokryptynę. 2 cykl był książkowy trwał 28 dni, pierwszy dzień wzrostu temp. 16, faza lutealna powyżej 37 C. I coś dziwnego zaczęło się dziać. Jest 12 dzień cyklu a temperatura nie spada jak wcześniej. Czy mam się martwić? Czy może to być cykl bezowulacyjny na tak wysokim poziomie? Proszę o pomoc. Oto opis:
1. @ 36,9
2.@ 37
3.@36,9
4.@36,85
5.@36,8
6.@36,8
7.@37,1
8.36,9 śluz lepki, gęsty
9.37,0śluz lepki, gęsty
10.36,9śluz lepki, gęsty
11.36,9śluz lepki, gęsty
12.36,9śluz lepki, gęsty
heike
Przygodny gość
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 grudnia 2005, o 12:40

Postprzez Ewa M » 12 marca 2006, o 10:15

Heike, moim zdaniem to ty powinnaś jeszcze poczekać.
Jesteś tuż przed ślubem, jeśli bardzo to wszystko przeżywasz, to cykl może ci się wydłużyć i to nawet sporo. Poza tym jeśli to dopiero 3 miesiąc obserwacji to być może twoje cykle są długie, może ten 28 był na przykład wyjątkowo krótki 8) . Chodzi mi po prostu o to, że czas 3 miesięcy to za krótko by coś wyrokować o tendencjach twoich cykli.
Choć faktycznie masz dość wysokie te tempki, ale one chyba nie są jakąś nieprawidłowością. Jeśli cykle są długie to te początkowe temperatuty mogą być wyższe. Może faktycznie ten cykl bedzie na wysokim poziomie. Bo tempki są podwyższane stresem. Poczekaj jeszcze.
Jak pojawi się śluz typu płodnego to wtedy tempki powinny spaść.
Daj znać jak się to potoczy.
I przyjemnych, niestresujących przygotowań do ślubu życze!!!

Chyba, że ktoś widzi coś tu podejrzanego?
Ewa M
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 30 listopada 2005, o 15:38

Postprzez agulla » 12 marca 2006, o 22:55

a napisz nam proszę obserwacje z poprzedniego cyklu tak dla porównania chętnie zobaczę zapiski z poprzedniego cyklu
pozdrawiam agulla
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron