Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 18:56 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

temperatury w czasie ciąży...

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Postprzez kartofelka » 24 marca 2006, o 20:35

hm..teraz mierze cykl od poczatku..i jestem ciekawa co wyjdzie...z tym stresem to wyszlo pewnie z innego powodu niz piszesz Kiniu...raczej z powodu pewnej komplikacji towarzyskiej jak to delikatnie nazwe..no ale to juz moj pech taki...aktualnie zmienilam prace wiec nie bede tu tak czesto teraz zagladac..srednio raz na tydzien heh...chyba ze zaloze sobie neta radiowego..ale wszystko w swoim czasie..generalnie taka zmiana pracy tez powinna wywolac stres i przesuniecie cyklu a ja widze cos przeciwnego..no ale nie uprzedzajmy faktow....a co do problemow z samym cyklem to nie mam nic przeciwko temu ze mialabym problem z byciem w ciazy... przynajmniej natura uchroni mnie przed czyms przed czym ja sie nie umiem ochronic....
kartofelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 12 stycznia 2004, o 10:16
Lokalizacja: imperium ziemniaków

Postprzez Kinia » 24 marca 2006, o 23:20

Kartofelko!
powodzenia w nowej pracy :) Życzę Ci też, by wszystko w Twoim życiu tak się ułożyło, byś nie musiał chronić się przed ciążą...ale byś sama zapragnęła jej :)
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Poprzednia strona

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron