Teraz jest 4 maja 2024, o 13:24 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

czy jestesmy nieplodni?czyli jakim cudem uniknelismy poczęć?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Postprzez Amazonka » 3 września 2006, o 19:15

Nie wypada mówić o sobie, ale innych oskarżać, krytykować, potępiać - z miłą chęcią.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez agulla » 4 września 2006, o 01:38

Szkoda że tak osądzająco sie zrobiło ale cóż każdy pisze co chce i choć nie jest to forum dyskusyjne, na dyskusje czas poświęcamy, swoją drogą aż dziwne że admin tego nie zamknął, hhiiii choć ja to forum moderuję ;)
a teraz coś do nieocenienia
z mężem mamy dwoje dzieci, czyli jest nas czworo, mąż zarabia na opłaty i ewentualnie paliwo, czasem bony do sklepu z funduszu pracowniczego przyniesie, więc jest średnio ciekawie
ja pracowałam ale po wychowawczym, jak mały miał roczek wróciłam do pracy i na dzień dobry dostałam wypwiedzenie, cóż takie jest prawo, że wolno im tak robić, co więc jestem bez pracy

i ... marzy mi się trzecie dzieciątko tak dla uzupełnienia rodzinki

niech kto pisze co chce, npr jest dla mnie nadal trudne bo jako karmiąca matka mimo że mateo ma 1,5 roku mam totalnie pochrzanione cykle, więc z jednej strony chciałabym mieć dziecko a z drugiej nie pytajcie jak nam się żyje ze świadomością że oszczędności kiedyś się skończą i trzeba będzie znaleźć sobie pracę :| a to dzisiaj niełatwe
pozdrawiam wszystkich mimo wszystko z uśmiechem, agulla :)
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron