Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 10:12 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Śluz czy PN?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Śluz czy PN?

Postprzez 2kreski » 20 stycznia 2006, o 22:47

Odkąd współżyję mam problem z interpretacją tego, co można zaobserwować kolejnego dnia po zbliżeniu i dnia następnego. Dzień po to zawsze jest mieszanka śluzu i nasienia, ale podobną rzecz obserwuję także dnia następnego, czyli drugiego po stosunku.To śluz, ale taki jak dzień po...
Nie wiem czy to normalne, może gdzieś się w zakamarkach chowają ostatni wojownicy?
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez abeba » 20 stycznia 2006, o 23:20

Serdecznie Cię pozdrawiam.
Niestety nie mogę Ci pomóc, mimo że jestem mężatką, bo, kurde,
JUŻ NIE PAMIETAM JAK WYGLĄDAJĄ POZOSTAŁOŚCI NASIENIA :cry:

czy ktoś mi może pomóc zinterpretować (temat PLIZZZZ na niepłodności)
abeba
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 grudnia 2005, o 18:39

Postprzez agulla » 21 stycznia 2006, o 00:41

wiesz spotkałam się z takim problemem osobiście
doskwiera mi on tym bardziej że czekam na powrót płodności po porodzie i to już od 10 miesięcy biorąc pod uwagę wiek mateusza
zawsze ale to zawsze w dzień po stosunku obserwuję u siebie wprost idealny śluz typu płodnego rozciągliwy i przeważnie szklisty przeźroczysty :shock:
ja po prostu tak mam, byle by się tylko nie okazało że to się akurat czas płodny zaczynał a nie tylko pozostałość po fakcie, mam jednak nadzieję że skoro do wieczora wysycham a i następnego dnia nic się nie dzieje to jest to tylko pozostałość śluzu po stosunku a nie początki fazy płodnej
a co począć gdy śluz utrzymuje się dłużej naprawdę nie wiem może to jest efekt wzmożonego napięcia w związku z przeżytym zbliżeniem ale tak naprawdę można sobie tylko gdybać na ten temat a najlepiej będziesz wiedziała sama co z tym począć, tak mnie się zdaje
pozdrawiam agulla mama zuzuni i mateusza
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez fiamma75 » 21 stycznia 2006, o 11:05

Spróbujcie odróżniać po zapachu - dzięki temu nie mam najmniejszego problemu z rozróżnieniem śluzu a nasienia. Nasienie ma specyficzny zapach, śluz w fazie niepłodnej jest kwaśny w zapachu, w fazie przechodzenia z fazy niepłodnej do płodnej - słodko-kwaśny, w fazie płodnej - słodkawy.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez 2kreski » 21 stycznia 2006, o 13:38

PO zapachu, hmm...spróbujemy, przyda się potem, bo teraz zapraszamy córeczkę a siostrzyczkę dla Miłka.
Ale to już któryś raz, kiedy nawet drugiego dnia w moim odczuciu widzę tam nie tylko sam śluz...
Abeba, nie martw się, my jesteśmy małżeństwem dwa i pół roku a nasza najdłuzsza abstynencja trwała prawie osiem miesiecy. Wszystko mija, choć nie jest łatwo.Pozdrawiam
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron