Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 17:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Odpowiedzcie prosze

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Odpowiedzcie prosze

Postprzez fidka_didka » 13 stycznia 2006, o 14:57

Byłam dzisij u lekarza, okazało sie ze musze przyjmowac BROMERGON ale strasznie sie boje. Słyszalam o jego skutkach ubocznych i nie wiem czy sie zdecydowac (napiszcie cos na ten temat jak wiecie) a poza tym slyszalam ze zwieksza on płodnosc i łatwo jest zajsc w ciaze, a ja tego boje sie jak ognia. Jestem jeszcze za mloda wiec strasznie nie chce i w tym tez jest problem Przez te tabletki nie moge stosowac doustnej antykoncepcji hormonalnej i nie wiem co teraz? Jesli naprawde zwieksza plodnosc tak znacznie to bede sie strasznie bala ciazy mimo iz moj partner bedzie uzywal prezerwatyw. W jaki jeeszcze inny sposob moge sie zabezpieczac?
fidka_didka
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 stycznia 2006, o 14:06
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kasiama » 13 stycznia 2006, o 15:10

U góry strony masz przycisk "szukaj". Użyj go, a znajdziesz odpowiedzi na wiele w twoich pytań.
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez abeba » 13 stycznia 2006, o 20:06

fidko, witaj w naszym gronie, musisz wszystko uważnie przeczytać, nauczyć się naszych porannych rytuałów i nie bedziesz musiała sie niczego bać!
ja biorę bromergon od września, nic mi złego nie jest po nim, samo dobre, mój partner nie używa prezerwatywy i nie zaszłam w ciążę.
hehehe :lol:
abeba
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 grudnia 2005, o 18:39

to nie jest takie proste

Postprzez fidka_didka » 14 stycznia 2006, o 19:42

dziekuje za odpowiedz. Moze troszke mnie uspokoila a z reszta sama nie wiem co o tym wszystkim myslec. Mam tylko mala prosbe, jak mozesz to napisz mi co mam teraz zrobic? jak czytalam rozmowy na forum to z reguly dziewczyny staraja sie o potomstwo a nie ma rozmow na temat "jeszcze nie chce, nie wiem jak to w tym przypadku zrobic" moze sie za bardzo przejelam a moze po prostu przesadzam ale dla mnie naprawde to bylby koniec swiata. Jesli moze mi ktos poradzic, uswiadomic to bylabym baaaardzo wdzieczna. Po prostu nie chce sie bac.
fidka_didka
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 stycznia 2006, o 14:06
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron