Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 22:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

interpretacja śluzu

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

interpretacja śluzu

Postprzez Kasiulaaa » 18 grudnia 2005, o 20:30

Już drugi cykl prowadzę obserwację i zauważyłam, że kolor mojego śluzu praktycznie nigdy się nie zmienia, jedynie w fazie płodnej jest trochę mniej białawy niż zazwczaj i wtedy rzeczywiście jest on rozciągliwy ale nigdy przezroczysty. Wiem że mój "staż" obserwacyjny nie jest zbyt długi ale zaczynam się zastanawiać czy wszystko ze mną jest w porządku. Czy w fazie płodnej śluz zawze i u wszystkich jest szklisty, przezroczysty? Bo w sumie z mierzenia temperatury wykres mam wręcz książkowy i nawet obserwacje mojego nieprzejrzystego śluzu też potwerdzają (jego rozciągliwość lub jej brak itp) to co wskazuje temperatura.... więc w sumie sama juz nie wiem...
Kasiulaaa
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 5 listopada 2005, o 18:36
Lokalizacja: ...

Postprzez AnnaJo » 19 grudnia 2005, o 00:18

Kasiulaaa, ja mam tak samo, cały czas białawo, w okresie płodnym mniej, ale jednak. Przyjęłam, że tak już mam, bo inne objawy (szyjka, temp) do siebie pasują.
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron