Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 15:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

co to moze oznaczac?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

co to moze oznaczac?

Postprzez perła » 27 listopada 2005, o 20:40

witam. po ostatnik postach troche sie uspokoilam ze moze rzeczywiscie ta niska tempka to wina nowego termometra. Jednak nie wiem co dalej o tym myslec. pierwszy raz cos takiego mi sie darzylo. Jestem obecnie w 20 dc. temperatura
20 dc-36,25
19 dc - 36,1
18 dc - 36,1
17 dc-36,1
16 dc-36,25
nie podoba mie sie to:( od trzech dni mam dosc duzo sluzu jednak sluzu niepolodnego (mleczny, grudkowaty) szyjka jest opuszczona zamknieta i twarda. Co to oznacza?czemu tak dziwnie sie to wszystko poprzestawialo? 12 i 12 dc mialam jedynie temperature na poziomie 36,5 choc nie mysle ze byl to szczyt bo nie mam fazy wyzszych temperatur, bo od tego czasy zaczey systematyczie spadac. Czy ja mam cykl bezowulacyjny w tym miesiacu?? bardzo sie martwie.generalnie nie starmy sie z mezem o dziecko ale nie wystrzegamy sie tego!Ja bardzo bym chciala byc juz w ciazy a maz tak mowi ze moze za jakies 3 miesiace. Ale czy ja nie bede miala z tym problemu? Czy zdarza sie tak ze temperatura wogóle nie skacze? Jesli panikuje przepraszam ale baardzo sie boje i nie wiem co o tym myslec:(
perła
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 października 2005, o 23:59

Postprzez sagitta » 28 listopada 2005, o 15:56

Perło, ale czym właściwie się martwisz? Kazdej zdrowej kobiecie może się od czasu do czasu zdarzyć cykl bezowulacyjny bez skoku temperatury i nic w tym strasznego (tylko, jesli nie planuje sie dziecka, to trzeba sobie darowac nieplodnosc wzgledna w nastepnym cyklu - ale Ciebie to chyba nie dotyczy :wink: )
Po drugie jeszcze możesz mieć szczyt sluzu i skok temperatury. Pierwsza faza może się przecież wydłużyć.
Pozdrawiam i nie martw się na zapas :)
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron