Teraz jest 8 maja 2024, o 01:15 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

problem z piersiami

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

problem z piersiami

Postprzez vinnet » 2 listopada 2005, o 12:27

Mam taki problem: Cyle mam ok 30 dniowe i już od połowy cyklu a nawet wcześniej bardzo bolą mnie piersi (naprawdę, już nawet z podbiegnięciem na autobus mam problem), ale jest też jeszcze jedna sprawa. Zaobserwowałam u siebie sine sutki - jestem przerażona. Czy ktoś miał podobne problemy. Dodam, że brałam już , np Castagnus ale on wogóle mi nie pomógł.
Ale co sądzicie o tych sutkach, czy może to byż powodem jakichś zmian hormonalnych. Dodam, że lekarz nigdy nie dał mi skierowania na zbadanie poziomu hormonów
Będe wdzięczna za każdą odpowiedź
vinnet
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 października 2005, o 18:32

Postprzez andzela » 3 listopada 2005, o 14:31

Mnie również często bolą piersi dużo wcześniej przed @.
Pewnie przydałoby się USG piersi wykonane w 10 dniu cyklu. Bóle piersi mogą być spowodowane torbielami.
Jesli chodzi o hormony z tego co wyczytałam na forum istotny jest poziom prolaktyny.
Warto samemu często badać piersi i sprawdzać czy nie powiększyły się węzły chłonne pod pachami.
andzela
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 października 2005, o 14:25


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron