Teraz jest 3 maja 2024, o 01:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Dlaczego nie ma po polsku:www2.fertilityfriend.com?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Postprzez AnnaJo » 2 listopada 2005, o 16:52

dobra robota kasia 1970! Tylko pamietajcie, by w temp. stawiać kropki, a nie przecinki (tzn. 36.7, anie 36,7).
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37

Postprzez mag_dre » 4 listopada 2005, o 00:24

Nie mogę się zarejestrować. dlaczego??
Nie znam dobrze angielskiego, pojawia mi się coś takiego:

Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time. You may want to try again in a few days. This is not an error, please consult Membership Policy for more information. In addition please review the following important notes:

If you have lost your password or if you never received it, please use our Lost Password form to retrieve your login information. Make sure to verify your SPAM/Junk mail setting before doing so to ensure that our email will not be incorrectly deleted.

If you have lost your password and have also changed email address since you registered, please use our Change Email form to retrieve your login information. Scroll down on the form to see the provision for lost password.

Please do not try to submit multiple requests as this will prevent you from getting and/or keeping a membership. We only allow one membership per person and per computer.

Note that both our Charting and Pregnancy sites use the same login information, you only need one account.

Thank you in advance for your understanding
Fertility Friend Online
Back To Fertility Friend TTC
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez AnnaJo » 4 listopada 2005, o 07:24

Też tak miałam, to nie błąd, po prostu trzeba trochę poczekać i popróbować później. Mnie rejestracja zajęło kilka dni, zanim wreszcie zaskoczyło.
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37

Postprzez Amazonka » 8 kwietnia 2007, o 15:30

Zawsze można skorzystać z www.28dni.pl Po polsku i wygodnie.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Anusia21 » 10 maja 2007, o 00:01

ale za pieniądze :]
Anusia21
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2 stycznia 2007, o 14:02
Lokalizacja: okolice Gdańska


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron