Teraz jest 2 maja 2024, o 16:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Jaki termometr najlepszy?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Jaki termometr najlepszy?

Postprzez Kapka » 11 czerwca 2005, o 14:24

Chciałabym się od Was dowiedzieć ( macie większe doświadczenie) jaki termometr elektroniczny będzie mi najlepiej służył. Nie chodzi mi o reklamę :D , chcę po prostu dobrze zainwestować w coś, co mi się nie stłucze i nie zepsuje i nie oszuka :wink: .
Cena też mnie interesuje...(zwłaszcza niska :wink: )
Kapka
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 maja 2005, o 19:01
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez rumiana » 11 czerwca 2005, o 18:21

Ja też jestem zainteresowana. Napiszcie, czy warto coś takiego kupować przez Internet.
Dzięki za odzew :)
rumiana
Przygodny gość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 23 listopada 2004, o 13:21
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez dzolka » 12 czerwca 2005, o 07:37

po co przez internet, skoro w dzisiejszych czasach wystarczy wypatrzeć w sieci coś super a każda apteka zamówi wam to jesli tylko będzie miała możliwość.
co do dobrego termometru, ja uzywam HARTMANNA, ma duzy wyswietlacz i sygnał dźwiękowy po zakończeniu pomiaru (trwa to kilkanaście sekund). Jedno miejsce po przecinku, co uważam ze jest wystarczające. Nigdy nie zafałszował mi wyniku, moje wykresy były (chwilowo nie mierzę) zawsze bardzo czytelne. Wymienna bateria - bardzo ważne! chociaż jeszcze nie wymieniałam. służy mi już prawie 7 lat. kupowałam go za 24 PLN. jesli chce sie mieć elektroniczny termometr, warto kupić dobry, a to oznacza ze nie będzie kosztował 6 złotych.
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez Kapka » 12 czerwca 2005, o 14:03

Też zaczęłam używać Hartmanna,ale ciekawa byłam opinii użytkowniczek innych modeli.W końcu decyduję się na zmianę z rtęciowego i chcę o elektronicznych wiedzieć prawie wszystko :wink:

A pisząc o niskiej cenie miałam na myśli kwotę nie większą niż 50zł :D
Kapka
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 maja 2005, o 19:01
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez dzolka » 13 czerwca 2005, o 09:58

wiesz, ja napisałam taką cenę 6 zł, bo dziewczyny pisały coś o jakimś termometrze owulacyjnym właśnie w takiej cenie ;-) ale jak masz 50 zł na termometr, to na pewno kupisz jakiś super!! :D
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez annie » 16 czerwca 2005, o 11:17

http://republika.pl/apt/microlife_n.html - artykuł o microlife.
Pomieważ zastanawiam się właśnie nad kupnem termometru elektronicznego,przeczytałam z zainteresowaniem.
Powiedzcie,który lepszy:hartman czy microlife czy jeszcze jakiś inny? Pozdrawiam! :D
annie
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 200
Dołączył(a): 18 marca 2005, o 23:31

Postprzez annie » 16 czerwca 2005, o 11:51

no i jest jeszcze BD Digital Basal Thermometer - też podobno się nadaje do npr... No i co tu wybrać?! :?
annie
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 200
Dołączył(a): 18 marca 2005, o 23:31

Hartmann

Postprzez Sasanka » 15 lipca 2005, o 09:46

Na kursie NPR prowadzący polecał nam właśnie Hartmanna jako dobry termometr lekarski i rtęciowe, bo można na nich zaobserwować temperaturę z dokładnością do 2 cyfr po przecinku.
Sasanka
 


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

cron