Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Po odstawieniu ciało zwariowało ;) Pomocy

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Po odstawieniu ciało zwariowało ;) Pomocy

Postprzez Liberales » 8 grudnia 2004, o 17:04

Witajcie :)
Jakiś czas temu odstawiłam tabletki 'femoden' Po 32 dniach dostalam @ tak jak to zwykle się działo przed braniem tabletek....Staramy sie o dziecko z mężem tak więc od tamtego momentu zaczęłam liczyć mój cykl.A tu po 12 dniach niespodziankach znowu zaczęłam krwawić....najpier pomyślałam że to owulacja ale krwawienie jest chyba zbyt silne jak na plamienie owulacyjne...po 1,5 doby krwawienie ustąpiło i teraz nie wiem czy to była owulacja czy może @ Nie wiem czy znowu od początku powinnam liczyc mój cykl?czy którejś z Pań zdarzyło sie coś podobnego po odstawieniu tabletek?Bardzo bardzo proszę o odpowiedż :!: :!: :!: :!:
Z góry dziekuje :)
Liberales
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 16:56

Postprzez Liberales » 12 grudnia 2004, o 13:40

Halo halo.....nikt mi ni pomoże?Żadna z Pań nie miała czegoś takiego? :(
Liberales
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 16:56

Postprzez wika » 12 grudnia 2004, o 18:36

ja wprawdzie nigdy nie brałam tabletek i nie miałam takiego przypadku ale po odstawieniu tbl. hormonalnych własnie tak bywa że początkowe cykle moga byc zupełnie pokrecone, organizm musi sie oczyscić z nagromadzonych hormonów i stad moga wystepować rózne "niespodzianki", pytasz czy to mogła być miesiaczka a jak zachowywała sie temperatura :?: sluz :?: ,jesli powyzsze wskaźniki nie potwierdziły wystapienia owulacji to powinnaś potraktować to krawawienie jako krawawienie śródcykliczne a nie jako miesiączkę i potraktować jako ciągłośc obserwowanego cyklu .
wika
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 30 października 2004, o 00:16
Lokalizacja: Łaziska Górne-Śląsk

Postprzez admin » 16 grudnia 2004, o 18:00

Proszę przejrzeć podobne wątki i napisać prywatne wiadomości lub e-maile do ich autorek, bo nie wszyscy systematycznie lub nadal odwiedzają forum.
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez Liberales » 16 grudnia 2004, o 23:17

Serdecznie dziękuje za odpowiedz.....już sie wszystko wyjasnilo niestety nie wszystko pozytywnie ale przynajmniej juz cos wiadomo :)
Liberales
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 16:56


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron