Teraz jest 28 marca 2024, o 14:35 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

NPR po Mirenie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

NPR po Mirenie

Postprzez kukiełka » 19 maja 2011, o 22:40

6marca pozbyłam się Mireny i od tej pory jestem "czysta" tzn nie przyjmuję żadnych środków antykoncepcyjnych.
Chciałabym zacząć stosować npr ale nie wiem czy ta wkładka hormonalna ma jakiś wpływ na temperaturę, wygląd i konsystencję śluzu? W sumie już dwa miesiące nie stosuję antykoncepcji, nie jestem jednak pewna, kiedy wrócę do normy. Przed pierwszą ciążą miałam regularne cykle, liczyłam dni płodne i obserwowałam śluz. Teraz nie wiem jak to będzie po tych czterech latach, dwóch ciążach, tabletkach i wkładce antykoncepcyjnej.
kukiełka
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 maja 2011, o 22:15

Re: NPR po Mirenie

Postprzez Amazonka » 27 maja 2011, o 12:37

Jaką metodę stosowałaś na początku? "Liczenie dni" nie ma nic wspólnego z NPR. Jakiej metody objawowo-termicznej teraz się uczysz? Którą wybrałaś?
Metody anty są też chemiczne, barierowe i związane z zachowaniem.
Po wyjęciu jesteś w sytuacji szczególnej, po odstawieniu hormonów. Postępuj zgodnie z regułami przeznaczonymi dla niej.
Mirena usunęła Ci cykl czy nie?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron