Teraz jest 28 marca 2024, o 21:11 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

oczyszczenie organizmu po antykoncepcji

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

oczyszczenie organizmu po antykoncepcji

Postprzez k. m. » 5 kwietnia 2011, o 12:19

Witam serdecznie!
Stosowałam antykoncepcję przez 3 lata. Na początku były to zwyczajne tabletki, później zastrzyk a ostatnio tabletki niskodawkowe. Nie biorę już od trzech miesięcy ale prawdę mówiąc wciąż nie czuję się najlepiej - jestem jakby osłabiona, ciągle chce mi się spać... i do tego te straszliwe bóle głowy... Pojawiły się kiedy zaczęłam stosować zastrzyk i od tamtej pory głowa boli mnie średnio co tydzień (już 2 lata). Lekarz powiedział, że to migrena ale nie stwierdził by konieczne było odstawienie pigułek. Sama postanowiłam jednak z tym skończyć. Mam wrażenie że mój organizm jest zniszczony i ciągle tkwią we mnie te paskudne hormony. Czy istnieje jakiś rodzaj detoxu, który pomógłby mi oczyścić moje ciało? Samo czekanie chyba nie będzie skuteczne.
Dziękuję za wszelkie porady i pozdrawiam!
k. m.
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 kwietnia 2011, o 10:18

Re: oczyszczenie organizmu po antykoncepcji

Postprzez Amazonka » 8 kwietnia 2011, o 08:43

Rozmawiałaś o swoim samopoczuciu z ginem?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: oczyszczenie organizmu po antykoncepcji

Postprzez k. m. » 9 kwietnia 2011, o 10:59

Nie rozmawiałam, bo nie mogę znaleźć normalnego lekarza:( Jak do tej pory miałam 4 lekarzy domowych i jednego ginekologa (w ciągu trzech lat) i żaden nawet nie wspomniał, że podczas stosowania antykoncepcji trzeba dodatkowo zażywać magnez i wit. B6. Kupiłam już magnez, cynk i kwas foliowy bo gdzieś znalazłam informację, że pomogą, ale chyba się jednak wybiorę do lekarza i po prostu zażądam skierowania na badania krwi... Jakiś czas temu miałam niedobór witaminy D i podwyższony cholesterol... I do tego te straszne bóle głowy... Mam już wszystkiego dość!
k. m.
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 kwietnia 2011, o 10:18


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron