Teraz jest 28 marca 2024, o 23:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

prosze o pomoc

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

prosze o pomoc

Postprzez Gizmiatko » 9 września 2008, o 12:35

Witam :)
w tym miesiacu odstawiam antyki, przez 7 miesiecy brałam Cyprest -jest to polski odpowiednik Diane35.No i teraz chce zaczac staranka o dzidzie.
Wiem co powiecie, ze musze odczekac jakies 3-6 miesiecy. Ale u mnie tak sielankowo nie moze byc. Otóz choruje na PCO -zespoł policystycznych jajnikow. No i moje jajniki nie pradukuja tak duzo jajeczek itd.Ogolnie zalecane jest aby starania rozpoczac zaraz po odstaiweniu tabletek.No i teraz mam problem bo nie wiem jak dokladnie okreslic kiedy mam dni płodne, bede zazywac wiesiołka. Ale nie wiem co dalej. Prosze o pomoc i porady kazdych wysłucham
Gizmiatko
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 września 2008, o 12:14

Postprzez Bright » 9 września 2008, o 12:49

Dokładnie się nie da, zwłaszcza, że będziesz świeżo po odstawieniu antyków i jeszcze masz PCO. Zasadniczo nalezy kierować się ochotą na seks i śluzem płodnym - rozciągliwym i/lub przejrzystym. Obserwacje temperatury pomagają określić, czy owulacja w danym cyklu już była i wykryć wczesną ciążę.
Bright
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 284
Dołączył(a): 10 września 2007, o 13:21

Postprzez Gizmiatko » 9 września 2008, o 13:12

tak sie zastanawiam czy jak bede brala wiesiolek czy bede mogla skuteczniej obserowac sluz ? pytam sie ze wzgedlu na to ze zazwyczaj nie mam sluzu zadnego -czasem raz na jakis czas mam ale rzadko. dlaego sie pytam
Gizmiatko
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 września 2008, o 12:14

Postprzez Gizmiatko » 10 września 2008, o 10:34

bardzo prosze o odp
Gizmiatko
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 września 2008, o 12:14

Postprzez NB » 25 listopada 2008, o 11:03

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale ten wątek umknął mojej czujności.
Jeżeli masz PCOS a chcesz mieć dziecko to najlepszym wyjściem byłoby klinowe nacięcie jajnika. To pobudza jajnik do jajeczkowania. Czy tego lekarz nie proponował?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron