Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Biiały śluz

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Biiały śluz

Postprzez biedronka » 30 lipca 2004, o 21:10

Jestem 35 dzień po odstawieniu tabletek antykoncepyjnych. Nie dostałam jeszcze okresu i ciągle mam biały, mętny i lepki śluz. Czy to normalne, że nie mam śluzu przypominającego białko?
Z pozdrowieniami.
biedronka
Bywalec
 
Posty: 137
Dołączył(a): 8 lipca 2004, o 20:18

Postprzez admin » 30 lipca 2004, o 21:16

Tak, to nic niezwykłego w tej sytuacji. Organizm potrzebuje czasu, żeby się usamodzielnić po zażywaniu hormonów. Ile czasu? Sprawa indywidualna i zależy też od długości okresu stosowania antykoncepcji hormonalnej.
Więcej o obserwacjach w takiej sytuacji tutaj:
http://www.lmm.pl/npr/kurs/18.html

Powodzenia!
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez Lara » 18 sierpnia 2005, o 14:23

Ja od 4 cykli nie biorę tabletek. Śluz był czytelny właściwie już od pierwszego cyklu po odstawieniu, skoki tempki również czytelne. Aż do teraz. Cykl się wydłuża, doczekałam się szczytu śluzu przed 5 dniami, ale tempka podnosi się powolutku, w dniu szczytu 36,6 a potem kolejno 36,7 36,8 36,85 36,9 Nie wiem jak to interpretować, pewnie nie pozostaje mi nic innego jak czekać. A już się cieszyłam, że mój organizm tak szybko wrócił do siebie bo do tej pory wszystko było regularnie bez niespodzianek... :roll:
Lara
Przygodny gość
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 sierpnia 2005, o 08:52
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez kasiama » 18 sierpnia 2005, o 16:13

Lara, napisz wcześniejsze tempki.
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron