Teraz jest 2 maja 2024, o 08:43 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

przyjmowalam tabletki 2 miesiace

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

przyjmowalam tabletki 2 miesiace

Postprzez Zoja » 24 sierpnia 2003, o 10:17

przyjmowalam tabletki 2 miesiace, teraz mam przerwę, :roll: może zdecyduję się na inne, po których nie mialabym takiego rozchwiania emocjonalnego, szukam rady, bo chyba nie chcę brnąć w to dalej. Mam troje dzieci i nie chcę więcej. hm... co dalej ? myslę o NPR, ale nie mogę pozwolić sobie na :roll ryzyko, a już doświadczyłam, że tabletki to pułapka :roll
Zoja
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sierpnia 2003, o 10:01

Postprzez baby » 24 sierpnia 2003, o 10:27

Tabletki nie są rozwiązaniem. Czy miała już Pani okazję zapoznać się z NPR? Na stronie www.lmm.pl można zamówić komplet do nauki NPR. Sama taki posiadam, od kilku lat stosuję tę metodę i nie mam jeszcze dziecka. Jeśli skrupulatnie będzie Pani przestrzegała zasad na pewno uda się Pani uniknąć poczęcia. Ale musi sobie Pani zarezerwować 3 m-ce wstrzemięźliwości na naukę metody.

Trzymam kciuki, jeśli zdecyduje się Pani spróbować. Powodzenia!

Baby
baby
Przygodny gość
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 sierpnia 2003, o 00:13
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez Zoja » 2 grudnia 2003, o 22:23

Minęło trochę czasu odkšd tu byłam .Już nie żyję problemem tabletek,brałam je 2 mies. ,skończyłam chyba :?: w lipcu.Przetrwałam ,nie chcięliœmy dopuœcić do poczęcia...hm..w zasadzie nie było współżycia w tym czasie.Psychicznie odebrałam to jako oddalenie się w naszym małżeństwie.Nie mamy pomysłu na antykoncepcję ,która mojemu mężowi dałaby komfort psychiczny,bo nie jest to NPR.Jest trudno ,powstała bariera psychiczna.I co dalej,podpowiedzcie ,mšdre głowy. :?: TO JA.
Zoja
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sierpnia 2003, o 10:01

Postprzez Justyna » 4 grudnia 2003, o 12:34

Dlaczego NPR nie daje Twojemu mezowi komfortu psychicznego? Skoro mogliscie tak dlugo nie wspolzyc, to czemu nie zastosowac metody wspolzyjac tylko w okresie nieplodnym po owulacji (okres nieplodnosci przed owulacja jest mniej pewny, wiec wtedy dla wiekszej pewnosci moznaby na razie zrezygnowac). Moze powinnas meza bardziej w to wciagnac- tj. zapoznac go z metoda, ze swoimi wykresami, tak zeby Ci zaufal, ze kontrolujesz to. Moze z poczatku bedzie sie bal, ale jak juz Ci zaufa, to zobaczysz ze bedzie dobrze;)

Pozdrawiam

Justyna
Justyna
Przygodny gość
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28 lipca 2003, o 16:41
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron